USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10
Втрати орків: 2 7 6 6 7 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10

Twitter надаватиме фінансову допомогу користувачам: Кого це стосується

Маск каже, що платформа оплачуватиме юридичні рахунки користувача, до якого несправедливо поставилися роботодавці через активність у соцмережі
Маск
Ілон Маск
Джерело: відкриті джерела

Twitter надаватиме фінансову допомогу користувачам, до яких несправедливо ставляться роботодавці через їхню активність у соцмережі. Про це пише BBC.

Так, власник соцмережі X (колишній Twitter - ред.) Ілон Маск заявив, що платформа оплачуватиме юридичні рахунки будь-якого користувача, до якого несправедливо поставилися роботодавці через активність у соцмережі.

"Допомога від платформи не буде обмежена. Прошу користувачів повідомляти, якщо стикалися з несправедливим ставленням від роботодавців через свої публікації чи лайки у соцмережі", - сказав медіамагнат.

Що відомо про нову компанію?

Нагадаємо, на сайті новоствореної компанії xAI зазначено, що її очолює Ілон Маск, та представлені члени команди.

Серед них — колишній інженер Google DeepMind Ігор Бабушкін; Тоні Ву та Крістіан Сегеді, які працювали в Google; Грег Янг, який раніше працював у Microsoft, та інші. Набір фахівців у xAI триває.

Новини за темою: Twitter дозволить користувачам із платною підпискою публікувати двогодинні відео

Ілон Маск у 2015 році був одним із співзасновників OpenAI, компанії, що представила у листопаді минулого року перший у світі чатбот на основі штучного інтелекту ChatGPT. Проте він вийшов зі складу ради директорів OpenAI у 2018 році.

1 серпня стало відомо, що соцмережа X подала до суду на організацію, яка займається боротьбою з ненавистю і дезінформацією. У позові вона звинувачує Центр протидії цифровій ненависті (CCDH) у брехні й тому, що той закликав рекламодавців відмовитися від інвестицій у компанію.

Новини за темою: Twitter розпочав виплати творцям: Підписники вже почали отримувати гроші
Читайте також:
В ЄС назвали платформу X Ілона Маска найбільшим засобом поширення російської дезінформації В ЄС назвали платформу X Ілона Маска найбільшим засобом поширення російської дезінформації
Буданов: Маск не вимикав Starlink спеціально перед ударом по Севастополю Буданов: Маск не вимикав Starlink спеціально перед ударом по Севастополю
Компанія Neuralink Ілона Маска розпочне випробування мозкового імплантату на людях Компанія Neuralink Ілона Маска розпочне випробування мозкового імплантату на людях
Невдовзі Twitter може стати платним, – ЗМІ Невдовзі Twitter може стати платним, – ЗМІ