USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

NEMO зі Швейцарії перемогли на "Євробаченні-2024", Laud розповів про особисте життя. Stories

12.05.2024 00:00

NEMO зі Швейцарії перемогли на "Євробаченні-2024", Україна посіла третє місце. Українська делегація на "Євробаченні" одягла промовисті футболки, щоб нагадати про полонених "азовців". Також на "Євробаченні" дискваліфікували Нідерланди: інцидент розслідує поліція.

Співак Влад Дарвін зізнався про кризу в стосунках. Mamarika розповіла, чи вдалося подолати кризу в шлюбі. Тоня Матвієнко розповіла про труднощі у відносинах із чоловіком. Актор Женя Янович уперше назвав причину розставання з екскоханкою. Співак Laud розповів про особисте життя, а співачка Ірина Федишин чекає на третю дитину. Про це та інше у програмі Stories з Дар'єю Божко. Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану? Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану?
Спорт - як засіб пропаганди: Чи зможе РФ просунути свої наративи у країнах ЄС на спортивних заходах? Спорт - як засіб пропаганди: Чи зможе РФ просунути свої наративи у країнах ЄС на спортивних заходах?
Музей сучасного мистецтва України оголосив переможців конкурсу Музей сучасного мистецтва України оголосив переможців конкурсу "Я малюю Україну – мирну та вільну!
КІНЕЦЬ ВІЙНИ: Путіну порадили вивести війська! КІНЕЦЬ ВІЙНИ: Путіну порадили вивести війська! "Євробачення-2024" та зустріч Макрона із Сі Цзіньпіном
Завантажені нещодавно
Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний? Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний?
Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн
Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі "Рамштайн"
Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку