USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Сенат США проголосував за вимогу до китайських власників ТікТок продати соцмережу. Огляд преси

24.04.2024 21:25

Команда UWN проаналізувала статтю видання The New York Times, в якій розповідається, що Сенат США проголосував за вимогу до китайських власників ТікТок продати соцмережу.
Усі попередні законодавчі зусилля в США щодо соцмережі ТікТок були зосереджені на його забороні. Китай може використовувати ТікТок, щоб поширювати дезінформацію та збирати розвіддані. Наразі немає механізму, який дасть змогу вилучати ТікТок із пристроїв користувачів. Заборона ТікТоку підірве імідж США як країни-прибічниці відкритого й вільного інтернету. Детальніше - в огляді міжнародної преси.

Відео за темою
Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану? Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану?
Спорт - як засіб пропаганди: Чи зможе РФ просунути свої наративи у країнах ЄС на спортивних заходах? Спорт - як засіб пропаганди: Чи зможе РФ просунути свої наративи у країнах ЄС на спортивних заходах?
Музей сучасного мистецтва України оголосив переможців конкурсу Музей сучасного мистецтва України оголосив переможців конкурсу "Я малюю Україну – мирну та вільну!
NEMO зі Швейцарії перемогли на NEMO зі Швейцарії перемогли на "Євробаченні-2024", Laud розповів про особисте життя. Stories
Завантажені нещодавно
Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний? Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний?
Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн
Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі "Рамштайн"
Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку