USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Співачка Настя Балог - про пісню "Додому", спільний трек з португальцем та сон про Дана Балана

12.05.2024 00:00

Настя Балог - українська виконавиця та авторка пісень, яка розпочала свій творчий шлях з участі у "Голосі країни". Дебютна пісня співачки одразу припала до душі слухачам. Артистка здобула головну нагороду премії YUNA Junior 2020.

Після 24 лютого 2022 року Настя Балог записала пісню з Positiff. Трек "Додому" набрав майже два мільйони переглядів на YouTube. Настя Балог свідомо підходить до роботи, адже прагне розвивати українську культуру. Співачка бере активну участь у благодійних заходах і продовжує писати пісні про сьогодення. Чого хоче співачка та які цілі перед собою ставить - в інтерв'ю "Зірки розкажуть".

Відео за темою
Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний? Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний?
Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн
Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі "Рамштайн"
Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури
Завантажені нещодавно
Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку
Дарницька ТЕЦ: Минулий опалювальний сезон пройшов добре лише завдяки ТОВ Дарницька ТЕЦ: Минулий опалювальний сезон пройшов добре лише завдяки ТОВ "Краснолиманське"
Підтримує переселенців та захисників: Що треба знати про бізнесмена Віталія Кропачова Підтримує переселенців та захисників: Що треба знати про бізнесмена Віталія Кропачова
Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану? Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану?