USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

  Про нас

  Телеканал Ukraine World News розпочав мовлення у лютому 2023 року. Телеканал мовить цілодобово в Україні та країнах, де є можливість отримувати сигнал через супутник або інтернет-мережі. Аудиторія каналу – люди, що цікавляться подіями в Україні, світі та прагнуть отримати достовірну інформацію

  Ukraine World News – вперше на українському медіаринку поєднав телебачення з digital-платформами та здійснив їх ефективну інтеграцію. Зокрема це стосується таких платформ, як YouTube, Facebook, TikTok, Telegram. З їх допомогою ефірний контент адаптується до потреб користувачів мережі та ресурсу. Глядачі отримують інструмент для зворотного зв’язку та можливість в реальному часі висловлювати свою думку.

  Ukraine World News окрім інформаційного мовлення, ток-шоу, аналітичних програм, розважальних пропонує до перегляду художні, документальні фільми та рейтингові серіали як українського виробництва, так і відомих студій та корпорації. Деякі з них завдяки Ukraine World News українська аудиторія побачить вперше.

  Ukraine World News відходить від класичних форматів. У сучасному світі інформація має з’являтися перевіреною та одразу, а не залежати від класичної сітки мовлення і втрачати свою актуальність.

  Віталій Кропачов – власник телеканалу Ukraine World News.

  "Я вирішив створити медіа, яке б розповідало українцям та всьому світу про те, що відбувається в нашій країні. Саме зараз усі повинні мати доступ до достовірної інформації, бо від цього залежить майбутнє, а інколи й наше життя. Ukraine World News – про героїчних людей, про боротьбу з агресором, про відновлення економіки. Про те, чим кожен – українець чи громадянин будь-якої країни світу – може підтримати Україну вже сьогодні".

  Віталій Кропачов народився на Донеччині. Мав бізнес у багатьох напрямках. Після російського вторгення у 2014 році втратив свої активи на Донеччині.

  Кропачов підтримував добровольчі батальйони, які захищали Україну у перші місяці російсько-української війни.

  Бізнес-інтереси Віталія Кропачова зосереджені у сфері енергетики, вугільної промисловості, а також – машинобудуванні.

  Тетяна Дємєнєва – директор телеканалу Ukraine World News. Медіаменеджер з багаторічним досвідом роботи на телебаченні та медіапродакшенах. Вона відкрила шлях у професію багатьом телевізійникам. Тетяна Дємєнєва головною метою роботи каналу називає наближення перемоги України.

  "Телеканал Ukraine World News об’єднав професіоналів медіаринку. Перед командою зараз стоїть багато викликів та задач. Але головна мета – наближення перемоги України. Наша команда ефективно працює як на інформаційному фронті, так і на полі бою. Бо є ведучі, які боронять країну зі зброєю. Ukraine World News працює в Україні, Європі, Північній Америці та на Близькому Сході. І всюди чекають на головну новину –  Україна перемогла. І ми її обов'язково повідомимо у нашому ефірі".

  Ольга Гіржева – генеральний продюсер телеканалу Ukraine World News. Майже 20 років працює у сфері медіа та телебачення. Розробляла концепції та запускала рейтингові політичні ток-шоу, зокрема, "Народ проти", "Інша Україна", проводила ребрендинг форматів національних телеканалів. Дев’ять років працювала в команді Савіка Шустера – найрейтинговішому проєкті на українському телебаченні.

  Ольга вважає, що телебачення має відходити від класичних форматів та інтегруватися з digital-платформами.

  "Смартфон вже замінив багатьом людям пульт від телевізора і зараз потрібно боротися не лише за так звану першу кнопку, а й за місце на екрані смартфона. Для цього контент повинен бути цікавим, якісним та мультиформатним. Ми врахували, що глядач звик до здатності смартфона змінювати події дуже швидко. Ми це врахували. І наші глядачі максимально залучені до інтерактивної участі в ефірі. Це важливо зараз, коли від якості та оперативності інформації залежить життя кожного з нас".

  Вона впевнена, що створення телеканалу під час повномасштабного вторгнення є дуже відповідальним кроком.

  Ольга Гіржева народилася на Одещині. Філолог та психолог за освітою. Заміжня, має двох дорослих синів.

  У вільний час захоплюється дизайном інтер’єру та інтер’єрним живописом.

  Сергій Харченко – головний редактор телеканалу Ukraine World News. Вже 15 років працює у сфері медіа та креативних індустрій. Раніше співпрацював з Tribune Media Company, Foreign Affairs, BBC, StopFake, UNITED24, телеканалом "Прямий" та іншими міжнародними, національними та регіональними медіа.

  Впевнений, що глядачі повинні отримувати достовірну та зрозумілу інформацію.

  "Глядач не повинен догуглювати після того, як він щось почув та прочитав. Він повинен отримати достатню кількість інформації. Задача нашої команди – допомогти йому в цьому. Бо кожен з нас витрачає багато часу на споживання яскравих заголовків, але від чого не отримує нічого корисного".

  Сергій Харченко народився у Києві. Закінчив Харківський університет Повітряних сил, Харківський національний університет радіоелектроніки, Школу цифрової журналістики при Національному університеті "Києво-Могилянська академія". Тривалий час працював військовим аналітиком. Згодом перейшов у сферу медіа та креативних індустрій.

  Вільний час присвячує подорожам, книгам та мотоспорту.

  Дмитро Скідан – технічний директор телеканалу Ukraine World News.

  На телебаченні з 2003 року. Має великий досвід у проєктуванні, створенні та організації роботи новинних та інформаційно-розважальних телеканалів, студійних павільйонів та виробничих телевізійних комплексів. Організовував висвітлення спортивних та культурно-розважальних подій. Брав участь в організації трансляцій Кубка Європи з баскетболу, чемпіонату України з футболу, Єврокубків з футболу, EURO 2012.

  Дмитро зазначає, що сучасні технології дозволяють швидко створювати сучасні формати телевізійних проєктів. Але це можна реалізувати лише у випадку, коли з технологіями працюють професіонали.

  "Сьогодні технології рухаються дуже швидко. Нове з’являється щодня. Системи стають потужнішими. Обсяги інформації зростають. Але це дуже цікаво, бо щодня ми створюємо нове, що декілька років і навіть місяців тому вважалось неможливим".

  Адреса телеканалу:

  проспект Перемоги, буд. 67, корпус 3, поверх 4, на замовлення

  Телефон: +380 (99) 323 95 82

  E-mail: [email protected]

  Де нас можна читати та дивитись?

  Facebook

  Instagram

  YouTube

  TikTok

  Telegram 

  Підписуйтесь прямо зараз!

   

  ВЕДУЧІ

  АНДРІЙ БУЛГАРОВ

  "Кар’єру телевізійника я розпочав у 2014 році, а в якості телеведучого вперше з’явився на телеекранах навесні 2015-го. Тоді мені виповнилося 40. І це був початок зовсім нового життя. За освітою я фінансист, маю диплом магістра економіки.

  Уся моя попередня кар’єра була присвячена фінансам та державній службі, якій віддав 13 років. Утім, саме такі навички виявилися дуже затребуваними у сегменті інформаційного мовлення в токінгах. 

  Працював на багатьох телеканалах. Був дотичний до створення найтоповішого інформаційного мовника свого часу – Україна 24.

  Одружений. Дружина теж телевізийниця. Маю сина.

  Повномасштабне вторгнення Росії принесло величезні руйнування всього нам звичного. 

  Але життя перемагає".

  Ведучий проєктів "Код інформації", "Добрий вечір! Це Україна", "Інтервʼю без кордонів", "45 хвилин з Булгаровим".

   

  НАДЯ ЛІРА

  "Я навчалася в інституті журналістики, коли автори ранкового шоу з місцевого телебачення влаштували кастинг для студентів. Їм саме потрібні були помічники – ведучі рубрик. Я до останнього сумнівалась, чи йти, бо було багато завдань усередині семестру, а охочих потрапити на ТБ було чимало, і не лише серед журналістів. 

  Я таки дочекалась своєї черги. Далі були перші спроби читати суфлер, записувати стендапи на вулиці під свист вітру та зі снігом у волоссі, бігати за людьми з "бліцами", не пищати у мікрофон, контролювати неслухняну міміку і керувати монтажем. 

  Далі – молодіжне токшоу, де я була і автором, і редактором, і гостьовим, і продюсером. Потім цього здалось мало і я переїхала до столиці без грошей і допомоги. Тоді – робота журналістом, редактором, кореспондентом на найбільших телеканалах України. І нарешті після чергового кастингу я – ведуча. Це був великий виклик і я дуже вдячна людям, які допомагали вдосконалюватися. А тепер – продовжую творити телевізійну магію з командою UWN".

  Ведуча проєктів "Код інформації", "Інтервʼю без кордонів".

   

  ДМИТРО ПУСТОВІТ

  "З самого дитинства я тяжів до творчих професій. Мені довіряли вести усі шкільні й університетські заходи, а найбільшим захопленням юнацьких років був театр, якому служив близько десяти років. Кожну подію, в якій був задіяний, я розцінював і використовував як можливість спілкуватися з великою кількістю людей (однодумців) про важливе і цікаве для мене. 

  З часом у театрі та на публічних заходах стало тісно і я почав мріяти по телебачення.

  Логічною сходинкою на шляху до телеекранів було радіо, роботу на якому мені запропонували доволі швидко і несподівано – навесні 2020-го в розпал пандемії коронавірусу. А вже у вересні того ж року я отримав першу посаду на ТБ – ведучий новин на національному телеканалі.

  Підсумовуючи, можна зробити висновок, що мрії здійснюються лише тоді, коли перетворюються на цілі. А реалізувати цілі допоможе детальний план, дрібка везіння і віра в людей".

  Ведучий проєктів "Код інформації", "Тренди тижня", "Інтервʼю без кордонів". Автор і ведучий проєкту "Опорний пункт".

   

  АЛЬБІНА ПІДГІРНЯК

  "У моєму житті є два великих захоплення - журналістика і спортивні бальні танці. Свої перші репортажі я робила з танцювальних чемпіонатів для програм "Школяда" та "Старшокласник" на Українському радіо. Це було 18 років тому. З тих пір я працювала журналістом, редактором, сценаристом та ведучою. У мене назбиралося багато історій. Я пам’ятаю, як серйозно ми готувалися до кінця 2012 року. І навіть видавали тоді програму на одному з українських телеканалів: що робити на випадок апокаліпсису?) Програма вийшла в ефір 21.12. 2012. А наступного дня ми знову пішли на роботу. 

  "Апокаліпсис" настане пізніше. Коли на Майдані будуть перші розстріли, а Росія розв’яже війну проти нашої країни. І це роки не тільки війни, а й пошуку об’єктивної інформації. Без фейків і пропаганди.

  Я працювала в ефірах телеканалів "Еспресо", "Суспільне" та у програмі "Сніданок з 1+1". Ефіри були різні, події були часом дуже важкі. Відволіктися і емоційно перезавантажитися мені завжди допомагали танці. Красиві костюми, чемпіонати. Тут все було як завжди. Як у мирні часи. Я встигла стати кандидатом у майстри спорту з латиноамериканської програми.

  Зараз я не танцюю. Натхнення жити і працювати беру в історіях наших людей. Коли поруч з жахами війни відбуваються тисячі героїчних справ, про які хочеться розказати. Нині я робитиму це на телеканалі Ukraine World News. Мрію, що одного разу розпочну свій ефір з двох слів: "Ми перемогли!". А після роботи, як колись, знову піду на танці".

  Ведуча проєктів "Добрий вечір! Це Україна", "Код інформації", "Виклик долі", "Інтервʼю без кордонів".

   

  КИРИЛО ВОРОНКО

  "Ще в початковій школі я хотів бути журналістом. Утім батьки вмовили мене вступити на філологічний факультет і стати перекладачем з японської та англійської мов. І мрія залишилась десь далеко. Близько шести років я жив та працював у Токіо, але покликання в роботі за кордоном, не бачив. Тож я повернувся до Києва і розпочав пошук себе. 

  Пам‘ятаю цей сонячний день, коли зустрів знайомого оператора, який саме йшов з курсів. Він розказав, що зараз у них останній іспит і, якщо він його складе, то отримає стажування на телеканалі. Також додав, що окрім оператора є й журналістські курси. Мене ніби перемкнуло всередині. 

  Наступного дня я заповнив анкету і вступив на курс "журналіст-ведучий". А вже за чотири місяці виграв стажування. Я не випускав підручники з рук, допоки не пройшов іспит на телеканалі. Адже журналіст – це дуже відповідально, я не маю права на помилку. Тож бажання розповідати про події в світі та інформувати людей допомогли мені зробити перший сюжет, а вже за рік – перше пряме включення, а далі – вести ранкові новини. Це бажання з кожним ефіром росте і надихає. Надихає на більш якісну та зрозумілу інформацію для глядачів".

  Ведучий проєкту "Код інформації".

   

  ВАЛЕРІЯ КОЛОМІЄЦЬ

  "Я ненавиджу стереотипи. А найбільше про те, що всі журналісти однакові, а журналістика – це щось з подвійним дном. 

  З дитинства моєю найсильнішою стороною була комунікабельність. І свідомим рішенням було направити це у правильне русло. Я багато навчалася і чітко зрозуміла, що, як і наголошували в університеті, "комунікація має бути якісною". 

  Сучасний світ переповнений інформацією – і мій свідомий вибір виділяти з шаленого потоку найголовніше, доносити цю інформацію оперативно, правдиво, достовірно. 

  Створювати якісний контент для глядача, який не треба перевіряти та догуглювати".

  Ведуча проєкту "Код інформації".

   

  ВАЛЕРІЯ МАЙСТРО

  "Це зараз я Валерія Майстро, але ви мали шанс дивитися і слухати зі своїх екранів Конституцію Валеріївну. Бо мої батьки так люблять Україну, що навіть на честь Основного Закону хотіли назвати свою доньку.

  28 червня я постійно розповідаю цю історію в ефірах телеканалів. А працюю я у медіа вже більше п’яти років.

  Для мене найбільший успіх в роботі – бачити, що я можу допомагати людям. 

  Я бачила сльози батьків загиблих курсантів, що розбилися на військовому літаку АН-26. Разом з командою ми рятували людей від паводків у Карпатах. На телебаченні ми встигли відчути, що таке бути потрібним людям. 

  Тож зараз вважаю своїм обов’язком розповідати все без штампів і брехні: легко, емоційно і доступно. Я прагну змінити звичайне українське телебачення".

  Ведуча проєкту "Тренди тижня".

  ОЛЕКСА СТАРИЦЬКИЙ

  "Сфера медіа мене цікавила завжди. Вибір професії – за покликом серця, адже, як і багато людей у нашій країні, маю іншу освіту: дипломи з відзнакою економіста та політолога. Це була насичена інформацією епоха Євромайдану, яку я побачив у двох проявах: як редактор, що стежить за потоком інформації, що відображають події, та як кореспондент, що бачить все безпосередньо своїми очима. Коли почалися розстріли на Майдані, я мав замінити свого колегу-кореспондента в центрі міста. Через велику небезпеку пересування містом заміна не відбулася, проте змінилась сама країна.  

  Такий потужний вхід в інформаційне медіа дав наснагу для подальшої роботи: участь у команді, що змінювала стандарти інформаційного мовлення в України, робота на посаді редактора трансляцій, якої до цього не було в країні. Мрія – повернути в інформаційні медіа інтелектуальну складову. 

  Хочеться, щоб глядач отримував не "пережовані" відповіді, а інформацію для роздумів, щоб робити власні висновки. Так, на мій погляд, медіа зможе виконувати свою місію – покращувати нашу країну, адже буде непросто констатувати факти, а допомагати знаходити відповіді на виклики, що стоять перед суспільством".

  Ведучий проєкту "Код інформації".

   

  БОГДАН БЕНЮК

  Народний артист України, відомий актор театру і кіно, очільник Київського академічного драматичного театру на Подолі. На UWN він зустрічатиме глядачів щоп’ятниці в оригінальному спецпроекті для всіх і кожного "Отака дурня, малята. Вечірня казка від діда Богдана". Цей проєкт для тих, кому набридло слухати сотні експертів. Дід Богдан все пояснить на пальцях. Простими словами про непрості часи. З мудрістю, з гумором, з любов'ю до країни.

  Корисно дітям, цікаво дорослим. 

  ПЕТРО МАГА

  "Кордони 1991 року – моя мрія певне стандартна. Однак я до неї впевнено йду. Тому з перших днів повномасштабного вторгнення записався до лав Територіальної оборони. Зрозумів, що приносити користь можу на кількох фронтах цієї війни. Відтепер боротимусь і зброєю, і словом.

  Я і мистецтво – поняття нерозривні. Пишу вірші, пісні, режисер і актор театру, але пристрасть мого життя – телебачення.

  Шлях на ТВ почався ще з 90-х, але яка різниця, що було раніше? Головне – зараз.

  А нині я буду розповідати про Україну на міжнародній арені, успіхи ЗСУ у знищенні окупанта, розвіювати російські фейки. І колись, не знаю зі студії чи з окопу, я скажу вам головну новину: "Ми перемогли". З думкою про цей момент зустрічаємось щоп’ятниці ввечері в ефірі Ukraine World News". 

  Ведучий проєктів "Разом" з Петром Магою" та "Інтерв’ю без кордонів".

   

  ХРИСТЯ РАВЛЮК
   
  "Все моє свідоме життя перепліталося з журналістикою. Бути телеведучою завжди було моєю мрією і я щаслива, що зараз маю можливість спілкуватися з телеглядачами і гостями в студії, щоб розповідати про Героїв нашого часу.
   
  Саме тому я багато працювала над інтерв’ю з тими, хто захищає та відновлює нашу країну. Вони – Герої, вони – приклад для наслідування, про них мають знати за межами України. 
   
  Ці історії про людські долі, що перетиналися на передовій, на звільнених територіях та у різних куточках нашої країни, наштовхнули мене на ідею нового проєкту. І на телеканалі Ukraine Wrold News з'явилося ток-шоу "Перехрестя" з Христею Равлюк.
   
  На українському телебаченні ще ніхто не поєднував інтерв’ю з обговоренням актуальних тем у студії". 
   
  Христя Равлюк народилася в Тернополі. Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка та Національну академію державного управління при президентові України
   
  Ведуча проєкту "Перехрестя" з Христею Равлюк.

   

  ПРОЄКТИ

  "Код інформації" – щоденне ток-шоу, побудоване на обговоренні поточних подій, що стосуються України та всього світу. До дискусій запрошуються гості, які є фахівцями в цій тематиці. Особливість проєкту "Код інформації" – поєднання телевізійного мовлення та digital-ресурсів каналу.

  Ток-шоу виходить в ефір щодня о 15.00 і звершується о 18.10.

  Ведучі проєкту – Дмитро Пустовіт, Кирило Воронко, Надя Ліра, Валерія Коломієць, Олекса Старицький.

   

  "Добрий вечір! Це Україна" – підсумкове аналітичне ток-шоу. Особливість проєкту  "Добрий вечір! Це Україна" полягає в тому, що стрингери та спеціальні кореспонденти телеканалів у США, Канаді, Великій Британії, Австрії, Ізраїлі, Бельгії долучаються до ефіру з актуальною інформацією.

  Виходить з понеділка по середу з 18.15 до 20.00.

  Ведучі – Андрій Булгаров, Альбіна Підгірняк, Христя Равлюк.

  Ток-шоу "Опорний пункт" – щотижневий аналітичний проєкт, присвячений військовій тематиці. Зокрема, російсько-українській війні, тактиці, озброєнню, допомозі та геополітичній стратегії.

  В ефір проєкт виходить щонеділі о 18.15.

  Ведучий – Дмитро Пустовіт.

   

  Ток-шоу "Тренди тижня" – щотижневий аналітичний проєкт, команда якого аналізує події, головне за тиждень, виходячи з алгоритмів пошукових систем, згадувань та цитувань у ЗМІ.

  В ефір проєкт виходить щонеділі о 18.45.

  Ведучі – Дмитро Пустовіт та Валерія Майстро.

   

  Ток-шоу "Разом" з Петром Магою. Відмінність шоу від інших проєктів полягає в тому, що глядачі можуть з допомогою digital-платформ висловлювати свою думку в реальному часі. На основі цієї інформації формується частина питань до гостей студії.

  Виходить щоп’ятниці о 18.15.

  Ведучий – Петро Мага.

   

  Проєкт "Отака дурня, малята. Вечірня казка від діда Богдана". Відповідно до концепції проєкту події тижня подаються у цікавій іронічній формі з елементами блогерства. Ведучий, народний артист України Богдан Бенюк, виступає у ролі дідуся, який, відповідаючи на питання онука, намагається пояснити зміст подій тижня.

  Особливість формату – це поєднання акторської роботи, сучасних 3D технологій, що використовуються під час зйомки програми.

  Виходить щоп’ятниці о 19.50.

  Ведучий – Богдан Бенюк.

  Проєкт "Інтерв’ю без кордонів" – розмова з тими, хто є учасником або рушієм важливих та цікавих подій. Ведучі – Андрій Булгаров, Дмитро Пустовіт, Христя Равлюк, Альбіна Підгірняк, Петро Мага.

  Виходить щодня у ранковий та вечірній час.

   

  Ток-шоу "Перехрестя" з Христею Равлюк – щотижневе ток-шоу, яке подає важливі події для країни через історії людей, які були безпосередніми учасниками цих подій. Проєкт поєднує у собі два формати – інтерв’ю і ток-шоу.

  Виходить щочетверга з 18.15 до 20.00

  Ведуча – Христя Равлюк.

   

  Соціальне ток-шоу "Виклик долі" – проєкт поєднує в собі історії та досвід героїв, які подолали життєві перешкоди. Подія також оцінюється фаховими гостями в студії.

  Виходить в ефір щосуботи о 18.15.

  Ведуча – Альбіна Підгірняк.

   

  "Світ за 5 хвилин" – інформаційний щоденний відеодайджест про події з усього світу, який створюється на основі власного контенту телеканалу та інформації міжнародних новинних агенцій.

   

  "UWN знає" – інформаційно-аналітичні відео, що пояснюють складні процеси або принципи роботи техніки, озброєння та комп’ютерних алгоритмів.

   

  "У мережі" – щоденний огляд найцікавішого у соціальних мережах. Формується за багатьма параметрами. Зокрема запитами, трендами, геолокацією. 

   

  "Стріт-ток" – формат вуличних опитувань. Відрізняється від схожих форматів тим, що запитання ставляться людям у різних країнах світу.