USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00

Twitter дозволить користувачам із платною підпискою публікувати двогодинні відео

Розмір відео не має перевищувати вісім гігабайтів
Twitter Blue
Джерело: відкриті джерела

Соцмережа Twitter дозволить користувачам із платною підпискою публікувати довгі відео. Про це заявив її власник Ілон Маск.

За його словами, користувачі із платною синьою галочкою відтепер можуть публікувати двогодинні відео. Їхній розмір не має перевищувати вісім гігабайтів.

Новини за темою: Ілон Маск призначив Лінду Яккаріно новим гендиректором Twitter

Twitter відновив синю галочку для відомих акаунтів

Наприкінці квітня деяким акаунтам Twitter з більш ніж мільйоном підписників повернув синю галочку без оплати за підписку. Про це повідомляє BBC.

Серед тих, кому повернули синю галочку, – десятки знаменитостей, деякі телеведучі та акаунти медіа. Деякі випадки відновлення позначки відбуваються на безоплатній основі.

Зазначається, що до того, як платформу купив Ілон Маск, синя галочка була значком верифікації, який Twitter надавав безкоштовно.

Повідомлялося, що видалення застарілих синіх галочок доводилося робити вручну, тому цілком можливо, що це також ручний процес, який триватиме впродовж найближчих днів.

Спочатку він використовувався як інструмент аутентифікації, покликаний допомогти зупинити фейкові акаунти і поширення дезінформації.

Зараз це символ того, що акаунт підписався на преміумпослугу під назвою Twitter Blue – і при здійсненні платежу відбувається процес верифікації. Існують різні ціни залежно від того, де здійснюється підписка, але в середньому вона становить близько восьми доларів на місяць.

Читайте також:
Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів
SpaceX запустила космічний корабель Starship за допомогою найбільшої в історії ракети-носія SpaceX запустила космічний корабель Starship за допомогою найбільшої в історії ракети-носія
Низка компаній припинила рекламні контракти з соцмережею Ілона Маска Низка компаній припинила рекламні контракти з соцмережею Ілона Маска
Маск виступить на російській конференції щодо штучного інтелекту Маск виступить на російській конференції щодо штучного інтелекту