USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Те, як Захід допомагає Україні, не буде достатнім для перемоги. Огляд міжнародної преси

10.05.2024 23:06

Телеканал TAK TV проаналізував статтю видання Politico, в якій озвучується думка про необхідність змінити підходи США та їхніх союзників до підтримки України у конфлікті з Росією. Зокрема, нещодавно США ухвалили новий пакет допомоги Україні, але експерти побоюються, що цього може бути замало і запізно для зміни ситуації на фронті. Також експерти закликають до зміни стратегії, включаючи тривале та стійке постачання зброї, розвідувальні дані та тренування, щоб протистояти загрозам від Росії.

Ці аспекти підкреслюють складність вибору стратегій для підтримки України в умовах збройного конфлікту та необхідність збалансованого підходу до міжнародної безпеки та допомоги. Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний? Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний?
Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі "Рамштайн"
Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку
Дарницька ТЕЦ: Минулий опалювальний сезон пройшов добре лише завдяки ТОВ Дарницька ТЕЦ: Минулий опалювальний сезон пройшов добре лише завдяки ТОВ "Краснолиманське"
Завантажені нещодавно
Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн
Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури
Підтримує переселенців та захисників: Що треба знати про бізнесмена Віталія Кропачова Підтримує переселенців та захисників: Що треба знати про бізнесмена Віталія Кропачова
Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану? Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану?