USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Ілон Маск взявся досліджувати штучний інтелект: Запустив кампанію xAI

Жодних подробиць про діяльність компанії поки що немає
Ілон Маск
Джерело: відкриті джерела

Медіамагнат Ілон Маск офіційно оголосив про запуск xAI - власної компанії з досліджень штучного інтелекту. Її мета - "зрозуміти справжню природу Всесвіту", написав олігарх у Twitter, де вже зʼявився верифікований акаунт компанії.

Жодних подробиць про діяльність компанії поки що немає. Деталями команда пообіцяла поділитися 14 липня під час аудіоефіру у Twitter. Наразі на сайті xAI можна лише ознайомитися з командою компанії.

"Команду очолює Маск, а у штаті - вихідці з компаній DeepMind (належить Alphabet), OpenAI (відома ChatGPT), Google Research, Microsoft Research, Twitter і Tesla. Більшість з них мали досвід роботи у сфері штучного інтелекту. Набір у xAI триває", - йдеться на сайті.

Джерело: скріншот

Разом з тим компанія не повʼязана з X Corp, до якої входить Twitter, але "тісно співпрацюватиме" з соцмережею. Про те, що Маск створює нову компанію штучного інтелекту, стало відомо ще у квітні - про це дізналися медіа.

Раніше

Нещодавно Маск потрапив у скандал через ліміти на перегляд постів в Twitter.

Мільярдер звинувачує в нових обмеженнях Twitter компанії, які збирають "великі обсяги даних" для навчання мовних моделей штучного інтелекту.

Новини за темою: Twitter дозволить користувачам із платною підпискою публікувати двогодинні відео

Масове скорочення робочих місць, здійснене Ілоном Маском у Twitter, включно зі звільненнями в брюссельському офісі компанії, викликало занепокоєння щодо здатності компанії здійснити необхідні зміни, щоб відповідати нормам ЄС.

Крім того, власник Twitter Ілон Маск нещодавно знайшов нового генерального директора сервісу мікроблогів – ним стала Лінда Яккаріно.

Читайте також:
Компаніям, які постраждали внаслідок глобального технічного збою, знадобиться для відновлення кілька тижнів Компаніям, які постраждали внаслідок глобального технічного збою, знадобиться для відновлення кілька тижнів
Щомісяця по 45 млн доларів: Маск фінансуватиме президентську кампанію Трампа Щомісяця по 45 млн доларів: Маск фінансуватиме президентську кампанію Трампа
Ілон Маск, схоже, пожертвував Ілон Маск, схоже, пожертвував "значну суму" у фонд підтримки Трампа, - ЗМІ
Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18 Штучний інтелект і нові функції для iPhone: Apple представила iOS 18