USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

У Луганській області в окупантів почалася паніка через ситуацію в РФ і наступ ЗСУ, – Гайдай

Російські війська з одного боку заблоковані фронтом, а з іншого – закритим кордоном із Росією
Сергій Гайдай
Джерело: скріншот

В окупантів на Луганському напрямку розпочалася шалена паніка через ситуацію з заколотом у Росії та наступ Збройних сил України. Про це в ефірі UWN розповів колишній голова обласної військової адміністрації Луганської області Сергій Гайдай.

"Зараз шалена паніка відбувається на окупованій Луганщині. Що говорять колаборанти, їхні помічники? Вони говорять про те, що, з одного боку Сили оборони України проводять наступальні дії на різних напрямках, зокрема й у Луганській області, з іншого боку позакривали кордони, і виїзд до Росії зараз неможливий", – сказав він.

За словами Гайдая, опинившись у такій ситуації, вони розуміють, що якщо їх не випустять до РФ, то українські військові окупують територію і рашистам прийде кінець.

"Вони намагатимуться все одно якимось чином вискочити з окупованої території Луганщини, тому що вони розуміють, що повторення 14-го року вже не буде, і це, за великим рахунком, усі розуміють. І ніхто не буде давати можливість колаборантам десь обійти Закон України, балотуватися далі в мери чи в депутати. Зараз уже покарання буде для кожного. За великим рахунком, останнім часом Служба безпеки України показує роботу набагато кращу, ніж та, яка була в 14-му, 15-му, 16-му роках", – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні у Міноборони України повідомили, що Східне угруповання українських військових почало наступ на кількох напрямках одночасно. ЗСУ скрізь просуваються вперед.

Раніше командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський уперше підтвердив, що основні сили його наступального резерву ще не введено в бій на фронті

 
Читайте також:
Окупанти просунулись поблизу Авдіївки, – ISW Окупанти просунулись поблизу Авдіївки, – ISW
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
Заяви, що керівництво ЗСУ не має плану війни, некоректні, – НАТО Заяви, що керівництво ЗСУ не має плану війни, некоректні, – НАТО
Рада ЄС схвалила додаткове фінансування для навчання воїнів ЗСУ на 194 млн євро Рада ЄС схвалила додаткове фінансування для навчання воїнів ЗСУ на 194 млн євро