USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Періодично читала "Отче Наш", так і трималися: Провідниця Ірина Юрченко поділилася враженнями від пережитого з початку повномасштабної війни

Люди просто намагалися влізти в цей вагон, каже провідниця, ніби це останній вагон в їхньому житті
Ірина Юрченко
Ірина Юрченко
Джерело: UWN YouTube

Молилися, трималися, дякували Богу за підтримку. Провідниця, мама Дмитра Козацького, або просто "Ореста" – захисника Маріуполя, фотографа, екскерівника пресслужби "Азова" Ірина Юрченко у день професійного свята поділилася враженнями від пережитого з початку великої війни з ведучими каналу UWN.

За словами пані Юрченко, ніхто не знав, куди вони їдуть спочатку, але кожен хотів сісти в цей вагон.

"І ти мала дати раду кожному, якось підтримати. Я навіть не знаю, де бралися сили, де бралась фізична, моральна, духовна сила. Періодично читала "Отче Наш", дякувала Богу за підтримку і так напевно ми трималися, як кажуть з вірою, з якимись нашими патріотичними українськими наративами. Навіть зараз думаю про це, це важко, я не можу без слів згадувати, але ми це все витримали, ми це перемогли", - розповіла провідниця.

Жінка додала, що на той час обслуговувала зі своїм колективом потяг "Київ-Ужгород".

"25 лютого ми вийшли на роботу. Я на той час теж обслуговувала вагон СВ, люкс вагон, в якому мирний час розміщувалося 18 пасажирів, 18 місць, але 25 лютого, коли все це стало для нас зовсім з голови на ноги, перевернулося в моєму вагоні й кожною поїздкою з Києва до Ужгорода по 140-170 осіб. Я навіть не уявляю, як і куди люди ті забивалися, але вони просто намагалися влізти в цей вагон, ніби це останній вагон в їхньому житті, ніби це вогонь надії. Ти просто дивився на це все і просто контролював так, щоб закрити двері, щоб люди хоч якось втислися в цей вагон. Щодо випадку "Ампула життя", то це сталося в моєму вагоні - це історія з моїми пасажирами, це була мама з дитиною і коли в тебе в вагоні, це не тільки в моєму вагоні, це у всіх вагонах нашого потягу було забито людьми, тому що кожен хотів врятуватися і виїхати", - зазначила Ірина Юрченко. 

Провідниця також згадала, що з Києва до Ужгорода їхав поїзд повністю забитий мамами, дітьми, бабусями, дідусями старенькими.

"Коли ми підїжджали в Ужгород, до Львова, де люди виходили, їх там зустрічали волонтери, відразу надавали медичну допомогу, психологічну, "брали в оборот." Коли ми відправлялися назад в нас в основному в потязі були військові, які їхали з заходу на схід на війну і ми загружали повністю всі вагони гуманітарною допомогою, яку люди просто в перші дні збирали ящиками. І коли цей потяг відправлявся з цією гуманітарною допомогою, всі нам співали гімн України. Це було потужно, ти розумієш, що ти їдеш  додому за мамами, дітьми, які тікають з Гостомеля, з Бучі, з Ірпеня, Чернігова, але ти вже їхав з такою надією, що їх захистять, їх тут збережуть і наскільки Україна об’єдналася. Ти вже їхав і знав, як ти будеш підтримувати наступну партію цих людей. Перші рази було дуже тяжко, а наступні - ми вже знали, що їх там зустрінуть і не залишать з бідою сам на сам", - сказала Ірина Юрченко.

Новини за темою: Від початку великої війни загинули 530 залізничників
Читайте також:
Ексдиректор ЦРУ пояснив, що заважало Україні здійснити прорив влітку Ексдиректор ЦРУ пояснив, що заважало Україні здійснити прорив влітку
Окупанти брешуть про Окупанти брешуть про "активну оборону" в Авдіївці, – ISW
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм