USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

YouTube оновив політику, пов'язану з видаленням контенту. Як це пов'язано з виборами в США

Зміни діють з 2 червня
ютуб
Джерело: Reuters

Компанія YouTube змінила свою політику, пов'язану з видаленням контенту, і перестане забороняти відео, які просувають хибні твердження про президентські вибори в США. Про це інформує Bloomberg.

Так, у компанії пояснюють таке рішення зі стартом нових президентських перегонів у Сполучених Штатах Америки, які відбудуться восени 2024 року. Нова політика набула чинності з 2 червня.

"Хоча видалення цього контенту дійсно обмежує деяку дезінформацію, воно також може мати ненавмисний ефект у вигляді обмеження політичних виступів. Тому ми припинимо видаляти контент, який висуває помилкові твердження про широко поширені шахрайства, помилки або збої на президентських виборах у США у 2020 році та інших минулих виборах", – йдеться у заяві представника компанії.

Водночас ЗМІ зазначають, що після президентських виборів у США у 2016 році на YouTube та інші соціальні мережі чинився тиск з метою гарантувати, що їхні платформи не маніпулюватимуть з метою поширення політичної дезінформації.

У грудні YouTube заявив, що видалив понад 10 тисяч відеороликів, пов'язаних із проміжними виборами в США, за порушення його політики чесності виборів та інших правил.

Разом з тим в YouTube додали, що продовжать забороняти контент, який вводить людей в оману щодо того, як голосувати, відмовляє людей від голосування та сприяє втручанню у вибори.

Нагадаємо, раніше в компанії інформували, що незабаром у YouTube з'явиться 30-секундна реклама на телевізорах без можливості пропуску та великий банер навіть на паузі. 

Новини за темою: Meta почне тестування інструмента генеративної реклами зі штучним інтелектом

Читайте також:
Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти
Користувачі TikTok все частіше дізнаються новини із застосунку, – дослідження Користувачі TikTok все частіше дізнаються новини із застосунку, – дослідження
Дональд Трамп може брати участь у виборах президента США, – рішення суду Дональд Трамп може брати участь у виборах президента США, – рішення суду
WhatsApp випустив нову функцію для великих груп WhatsApp випустив нову функцію для великих груп