USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45
Втрати орків: 4 9 2 2 9 0 (+1210)
USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45

Байден готує собі заміну, а сам може знятися з президентських виборів США, – ЗМІ

За даними журналістів, причиною є поважний вік Байдена – дві третини американців вважають його надто старим для керівництва країною
Байден під час візиту у Київ

Байден у Києві

Джерело: Уніан

Влітку Джо Байден може зняти кандидатуру з президентських виборів і запропонувати висунути замість нього Мішель Обаму – дружину експрезидента Барака Обами. Про це пише німецьке видання Der Spiegel.

У Демократичній партії США не виключають, що Байден може оголосити таке рішення у серпні 2024 року під час партійного з'їду в Чикаго.

Видання зазначило, що демократи навіть включили Мішель Обаму до своїх опитувань громадської думки щодо потенційних кандидатів.

"Про жінку-президента мріють багато американців", – пише видання.

За даними журналістів, причиною є поважний вік Байдена – дві третини американців вважають його надто старим для керівництва країною впродовж ще чотирьох років.

Водночас багато американців не дуже прагнуть перемоги на виборах Дональда Трампа, вік якого не набагато менший за чинного глави держави. Також свою роль відіграють велика кількість справ, що зараз розглядаються судами проти політика.

Нагадаємо, президентські вибори у Сполучених Штатах Америки заплановані на 5 листопада 2024 року. Фаворитами цьогорічної гонки від демократів є Джо Байден, від республіканців – експрезидент Дональд Трамп.

Наприкінці квітня Джо Байден заявив, що планує взяти участь у дебатах з кандидатом у президенти від Республіканської партії Дональдом Трампом. 

Читайте також:
Між Байденом і Трампом відбудуться два раунди дебатів Між Байденом і Трампом відбудуться два раунди дебатів
Байден підписав закон, що забороняє імпорт збагаченого урану з Росії Байден підписав закон, що забороняє імпорт збагаченого урану з Росії
Байден планує йти на дебати з Трампом Байден планує йти на дебати з Трампом
Байден підписав закон про надання 61 млрд доларів на підтримку України Байден підписав закон про надання 61 млрд доларів на підтримку України