USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

У США закінчується власний запас боєприпасів, – Салліван

На відновлення запасу боєприпасів знадобляться роки
Салліван

Радник з національної безпеки США Джейк Салліван

Джерело: відкриті джерела

У Сполучених Штатах Америки закінчується запас власних боєприпасів. Про це повідомив радник з національної безпеки США Джейк Салліван, повідомляє CNN.

За його словами, це сталося через те, що країна надає Україні боєприпаси для захисту від російської агресії.

"Адміністрація президента Джо Байдена, вступивши на посаду, "виявила, що загальні запаси 155-мм боєприпасів, які є стандартними боєприпасами НАТО для артилерійських снарядів, були відносно низькими", – заявив Салліван.

При цьому додав, що, за даними Білого дому, знадобляться роки, а не місяці, щоб поповнити запаси до прийнятного рівня.

"Президент Байден наказав Пентагону швидко працювати над збільшенням здатності Сполучених Штатів виробляти всі боєприпаси, які нам коли-небудь знадобляться для будь-якого конфлікту в будь-який час. Місяць за місяцем ми збільшуємо наші потужності з постачання боєприпасів", – наголосив радник з національної безпеки США.

До речі, раніше ми писали, що на останньому саміті НАТО у Вільнюсі Україна у підсумку отримала нову зброю, програму тренування пілотів на F-16, новий орган Раду Україна НАТО та скасування ПДЧ до вступу в альянс... та відповідь на питання: коли Україна ввійде до НАТО.

Також стало відомо, що від початку року міжнародні партнери виділили Україні понад 23 млрд доларів для фінансування дефіциту бюджету.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни