USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Син конструктора російських бойових дронів працює в ООН, а дружина живе у Британії, – ЗМІ

Родина Захарова у Лондоні володіють квартирою вартістю 1,5 млн фунтів стерлінгів
Олександр Захаров
Олександр Захаров з "Ланцетом"
Джерело: Важные истории

Сім'я російського конструктора Олександра Захарова, який сконструював дрон-камікадзе "Ланцет" для армії РФ, володіє квартирою майже за 2 млн доларів у центрі Лондона, а син Захарова Лаврентій працює в Інституті проблем роззброєння Організації Об'єднаних Націй, пише видання "Важные истории".

Поки конструктор Олександр Захаров озброює російську армію, його син Лаврентій Захаров працює в Інституті проблем роззброєння ООН.

Дружина і син творця російських бойових дронів "Ланцет" Олександра Захарова – Світлана і Лаврентій Захарови – з 2018 року володіють в елітному районі Лондона квартирою вартістю 1,5 млн фунтів стерлінгів (майже 2 млн доларів, – ред.).

Велика Британія ввела санкції щодо компанії – виробника дронів, ТОВ "ЦСТ", але не щодо сім'ї Захарових.

Виробництво "Ланцет"

Повідомляється, що у бізнесі з виробництва дронів бере участь сім'я Захарова – дружина Світлана, син Микита і дочка Марія.

Так, для виробництва "Ланцетів" використовують іноземні комплектуючі, які заборонено поставляти в Росію через санкції.

Як випливає з реєстру нерухомості Великої Британії, Захарови придбали квартиру в районі Вестмінстер, приблизно за кілометр від Біг-Бена і від Букінгемського палацу.

Новини за темою: Іран допомагає Росії будувати завод з виробництва "Шахедів", – деталі

На сайті агентства нерухомості збереглося оголошення про продаж цієї квартири з фотографіями і планом.

Квартира площею менше ніж 100 кв. м, у ній три спальні, вітальня, кухня-їдальня, балкон. У будинку є тренажерний зал, з даху відкривається вид на Біг-Бен.

Хто такий Лаврентій Захаров? 

Лаврентій Захаров – молодший син конструктора дронів "Ланцет" Олександра Захарова. Він добре вчиться і вдало почав кар'єру, але ні те, ні інше не дає підстав припустити, що він міг заробити на квартиру в Лондоні.

Згідно з LinkedIn, Лаврентій Захаров проживає за кордоном щонайменше з 2015 року – з 16-річного віку.

У Великій Британії він закінчив школу, здобув вищу освіту – ступінь бакалавра політики, соціології та східноєвропейських досліджень Університетського коледжу Лондона, а потім ступінь магістра конфліктології Лондонської школи економіки.

Новини за темою: Україна подає до Міжнародного суду позов проти Ірану за збиття літака рейсу PS752

З липня 2021 року Лаврентій працював в агентствах ООН у Нью-Йорку та Римі, а з травня 2023 року – в Інституті ООН з дослідження проблем роззброєння (UNIDIR) у швейцарській Женеві.

Дослідницькими інтересами Лаврентія Захарова, як ідеться на сайті UNIDIR, є програма управління зброєю та боєприпасами, розмінування та гуманітарний доступ.

Світлана та Лаврентій Захарови не відповіли на запит журналістів.

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії
Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині
Переправляв Переправляв "Шахеди" з Ірану до українського кордону: Гендиректору російської авіакомпанії повідомили про підозру