USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

ООН внесла Росію до списку ганьби через убивства українських дітей

РФ звинуватили у вбивстві 136 дітей в Україні за 2022 рік
Гутереш
Джерело: Reuters

Організація Об'єднаних Націй внесла Росію до глобального списку порушників за вбивства дітей в Україні, звинувативши окупаційну армію у вбивстві 136 українських дітей. Про це повідомляє Reuters із посиланням на доповідь Ради Безпеки ООН.

Там підтвердили, що російська армія і пов'язані з нею групи покалічили 518 дітей і здійснили 480 нападів на школи та лікарні.

Крім того, у доповіді ідеться, що окупанти використовували 91 дитину як живий щит.

При цьому, за даними ООН, Україна може бути причетна до вбивства 80 дітей.

Генсек Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерреш зазначив, що він "особливо шокований" великою кількістю вбитих і покалічених дітей, а також нападами росіян на школи і лікарні.

Він також сказав, що його "особливо турбує" велика кількість подібних злочинів проти дітей з боку українських Сил оборони.

Щорічна доповідь генсека ООН Раді Безпеки щодо дітей та збройних конфліктів охоплює вбивства, каліцтва, сексуальне насильство, викрадення або вербування дітей, відмову в доступі до допомоги та напади на школи і лікарні.

Нагадаємо, Гутерреш раніше заявив, що щонайменше 16 тисяч українців втратили свої домівки внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС, тисячі людей ризикують залишитися без доступу до чистої питної води. 

Читайте також:
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу
Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії