USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Користувачі TikTok все частіше дізнаються новини із застосунку, – дослідження

Постійними споживачами новин на Facebook, Instagram і TikTok частіше є жінки
TikTok
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

У 2023 році частка користувачів TikTok, які отримують новини через застосунок, зросла до 43% порівняно з 22% роком раніше. Про це йдеться в дослідженні Pew Research Center.

За даними дослідження, половина дорослого населення Сполучених Штатів Америки отримує принаймні деякі новини з соціальних мереж.

"Відповідно, Facebook є найпопулярнішою платформою для новин: 30% американців заявили, що регулярно переглядають новини там, за ним слідують YouTube з 26%, Instagram з 16% і TikTok з 14%. А постійними споживачами новин на Nextdoor, Facebook, Instagram і TikTok частіше є жінки, тоді як постійними споживачами новин на Reddit, X, LinkedIn і YouTube частіше є чоловіки. Новинні організації конкурують із TikTok та іншими соціальними мережами за увагу споживачів та бюджети рекламодавців, і багато з них шукають способи залучити велику та бажану аудиторію TikTok – покоління Z", – вказують дослідники.

Аналіз споживання новин американцями, проведений Pew на основі опитування 8 тис. 842 дорослих американців, яке пройшло з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року, показав, що новинні вебсайти або додатки використовують 67% опитаних.

Нагадаємо, ми писали, що TikTok був оштрафований на 345 мільйонів євро за порушення законів про конфіденційність, що стосуються обробки персональних даних дітей у Європейському Союзі.

Додаткові опції соцмережі

TikTok тестує можливість користувачів завантажувати 15-хвилинні відео. Про це повідомляє видання TechCrunch.

Представники платформи зазначили, що новий ліміт завантаження тестується в окремих регіонах з обмеженою групою користувачів.

Нова опція збільшує ліміт завантаження відео в додаток з 10 до 15 хвилин.

Читайте також:
Google з початку зими видалятиме неактивні облікові записи Google з початку зими видалятиме неактивні облікові записи
Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів
Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти
Низка компаній припинила рекламні контракти з соцмережею Ілона Маска Низка компаній припинила рекламні контракти з соцмережею Ілона Маска