USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

TikTok отримав штраф у 345 млн євро через порушення правил про конфіденційність дітей

ЄС вважає, що соціальна мережа порушила закони про конфіденційність, що стосуються обробки персональних даних дітей
TikTok
Джерело: відкриті джерела

TikTok був оштрафований на 345 мільйонів євро за порушення законів про конфіденційність, що стосуються обробки персональних даних дітей у Європейському Союзі. Про це пише Reuters.

Платформа для короткометражних відео, що належить Китаю, яка останніми роками швидко завоювала популярність серед підлітків у всьому світі, порушила низку законів ЄС про конфіденційність у період з 31 липня 2020 року по 31 грудня 2020 року.

Це перший випадок, коли TikTok отримав догану від провідного регулятора в Євросоюзі.

Представник TikTok зі свого боку заявив, що не згоден із цим рішенням, особливо з розміром штрафу, і що більша частина критики не актуальна внаслідок заходів, запроваджених до початку розслідування DPC (регулятор ЄС) у вересні 2021 року.

Що порушив TikTok?

Регулятор пояснив, що порушення TikTok охоплювали те, що 2020 року облікові записи для користувачів віком до 16 років були встановлені як "публічні" за замовчуванням і що TikTok не перевіряв, чи справді користувач був батьком або опікуном дитини, коли його пов'язали через "сімейне сполучення".

TikTok додав жорсткіший батьківський контроль до сімейних пар у листопаді 2020 року і змінив налаштування за замовчуванням для всіх зареєстрованих користувачів віком до 16 років на "приватне" в січні 2021 року.

Водночас на компанію незабаром можуть очікувати нові санкції, оскільки стосовно TikTok триває друге розслідування щодо передання персональних даних до Китаю і дотримання закону ЄС про дані під час переміщення персональних даних до країн за межами блоку.

Нагадаємо, раніше мі писали, що Європейська комісія хоче, щоб такі технологічні компанії, як Google, Facebook і TikTok, почали позначати контент, створений штучним інтелектом (ШІ), не чекаючи набрання чинності закону про цифрові послуги. Ця вимога оголошена в рамках боротьби з дезінформацією в інтернеті.

Читайте також:
ЄС наступного тижня спрямує Україні 1,9 млрд євро в рамках Ukraine Facility ЄС наступного тижня спрямує Україні 1,9 млрд євро в рамках Ukraine Facility
Вступ України до ЄС: Переговори розпочнуться 25 червня Вступ України до ЄС: Переговори розпочнуться 25 червня
Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії
Україна та ЄС завершили роботу над текстом угоди про безпекові гарантії Україна та ЄС завершили роботу над текстом угоди про безпекові гарантії