USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters

В компанії кажуть, що мають переваги перед своїми конкурентами в цій розробці
Apple_1

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Apple може показати свій штучний інтелект уже на наступній щорічній презентації в червні і очікується, що він перевершить своїх конкурентів. Про це пише Reuters.

За даними видання, очікується, що Apple представить нові функції штучного інтелекту на своїй щорічній конференції з програмного забезпечення наступного місяця.

Експерти очікують, що відбудеться оновлення продуктової лінійки чіпами, готовими до штучного інтелекту. На конференції також можуть бути представлені такі розробки, як:

  • чат-бот,
  • розумні списки відтворення Apple Music,
  • помічник перегляду Safari для підсумовування статей.
Новини за темою: В Apple знайшли проблеми, що викликають перегрів iPhone 15

Генеральний директор Apple Тім Кук уже анонсував майбутній генеративний штучний інтелект Apple і сказав, що компанія має переваги перед своїми конкурентами.

Він згадав нейронний двигун чипів Apple Silicon і підкреслив, що фокус компанії на конфіденційності.

Крім того, Apple працює над впровадженням серії функцій на основі штучного інтелекту у свої операційні системи пізніше цього року.

Раніше стало відомо, що зарубіжні постачальники Apple наростили виробництво довгоочікуваних нових iPad. Їхній запуск запланований вже на початок травня.

Як відомо, Apple обігнала Samsung як найбільший у світі виробник телефонів.

Читайте також:
TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах
Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування
У Google Play тепер можна одночасно завантажувати кілька застосунків У Google Play тепер можна одночасно завантажувати кілька застосунків
Telegram може заблокувати в Україні доступ до деяких каналів Telegram може заблокувати в Україні доступ до деяких каналів