USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00

Ізраїль почав евакуацію міста Сдерот біля Сектора Гази

Це перше місто поблизу Сектора Гази, що буде повністю евакуйоване
Ізраїль віськові ЦАХАЛ армія Ізраїлю_9
Джерело: Міноборони Ізраїлю

Ізраїльська влада розпочала повну евакуацію міста Сдерот, що розташоване поблизу Сектора Гази. Про це повідомляє The Times Of Israel.

Видання зазначає, що це місто стало першим у країні, що буде повністю евакуйоване перед наземною операцією ЦАХАЛ в Секторі Гази.

Новини за темою: Ізраїлю довелося перенести операцію в Газі, яку планували на ці вихідні, – NYT

Заступниця мера міста Елад Калімі розповіла, що близько двох третин населення вже евакуйовано. Ще кілька тисяч покинуть Сдерот найближчим часом.

Однак близько 10% мешканців міста, за даними місцевої влади, – а це близько трьох тисяч людей, все ж відмовляються від евакуації, попри небезпеку.

Новини за темою: Напад ХАМАСу на Ізраїль поклав кінець стосункам Нетаньягу і Путіна, – WSJ

Зазначимо, у Сдероті проживають близько 30 тисяч людей. В основному мешканці займаються сільським господарством. Місто розташоване усього за кілька кілометрів від північного кордону Сектора Гази.

Читайте також:
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії
У Харкові шахрай за гроші обіцяв дружині загиблого воїна У Харкові шахрай за гроші обіцяв дружині загиблого воїна "повернути його з полону"
В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP