USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Росія готує підривну діяльність у країнах Європи, можливі навіть теракти

Російські агенти ФСБ "працюють" в багатьох відомствах за кордоном, щоб впливати на геополітичну ситуацію у світі і реалізовувати свої інтереси
ФСБ
ФСБ
Джерело: РосЗМІ

Росія відверто розпочала кампанію терору проти країн Заходу. Вона спрямована на те, щоб розхитувати єдність та вести підривну діяльність. Про це повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко під час круглого столу.

"Німеччина зараз б’є на сполох, і директор BND – німецької контррозвідки – відкрито говорить та попереджає країни Європи про те, що Росія готує і проводить підривну діяльність на Заході й готує теракти. На тлі того, що мають відбуватися Олімпійські ігри у Франції, я б задумався також й на місці французької влади, оскільки тут же потрібно теж констатувати, що Росія зараз фактично веде діяльність по збору найманців по всьому світу. В тому числі намагається брати й патронує, і керує терористичними організаціями радикального ісламістського штибу", – заявив Мусієнко.

За його словами, РФ розпочала кампанію терору проти країн Заходу.

"Зараз треба констатувати, що Росія відверто розпочала кампанію терору проти країн Заходу. Ця кампанія терору має на меті фактично хитати та розхитувати єдність, вести підривну діяльність. Як це виглядає на практиці? Росія підтримує різні радикальні ультраправі та ультраліві рухи. От подивіться, хто підпалив дачний будинок директора компанії Rheinmetall? Ультраліва організація, яка виступає за те, щоб не відправляти зброю до України", – сказав очільник Центру військово-правових досліджень.

Він уточнив, РФ фінансує та спонсорує ці рухи з метою підриву підтримки України.

"Поряд з цим Росія спонсорує та підтримує праворадикальні організації, які виступають за обмеження еміграції, які виступають проти ультралівих організацій, таким чином стравлюючи їх між собою, й таким чином фактично організовуючи конфліктні ситуації всередині держав, виступаючи проти політики Європейського Союзу, а напередодні виборів в Європарламент, які мають відбуватися в червні, зрозуміло й мета очевидна – це посилити настрої про те, що Євросоюз не потрібний, Брюссель не потрібен. Тобто це теж елемент цієї кампанії", – розповів Мусієнко.

Водночас голова Центру військово-правових досліджень зазначив, що РФ намагається за допомогою окремих груп впливати на рішення країн Заходу.

"Наступні елементи – це впливи на політичну діяльність, тобто треба розуміти, що фактично Росія за допомогою свого впливу, за допомогою окремих груп намагається впливати на рішення країн Заходу", – резюмував Олександр Мусієнко.

Ні для кого не новина, що росіяни активно просувають свої спецслужби в країнах Заходу. Там працює достатньо агентурних груп ФСБ. Таку практику Росія застосовує уже давно, ще з часів СРСР. Наприклад, цьогоріч російські спецслужби могли "направляти" діяльність помічника депутата Бундестагу від правої партії "Альтернатива для Німеччини" й таким чином просувати свої інтереси. І це лише один із багатьох випадків, про який стало відомо широкому загалу, а скільки їх ще лишається в тіні, поки невідомо.

Читайте також:
СБУ вперше застосувала дрон Sea Baby з ракетами СБУ вперше застосувала дрон Sea Baby з ракетами "Град" минулого року, - Малюк
Через навчання в Китаї, Тайвань переводить війська у підвищену бойову готовність Через навчання в Китаї, Тайвань переводить війська у підвищену бойову готовність
Після так званих Після так званих "виборів" у РФ стали формувати культ Путіна, – експерт
Росія накопичила 10 тисяч ракет С-300. Це їх величезна перевага, – Зеленський Росія накопичила 10 тисяч ракет С-300. Це їх величезна перевага, – Зеленський