Державна прикордонна служба України отримає від Іспанії польовий шпиталь та медичні автомобілі, в тому числі броньовані. Про це інформує пресслужба ДПСУ.
Так, представники медперсоналу ДПСУ перебувають на базі Повітряно-космічних сил у Сарагосі. Там вони навчаються розгортати та експлуатувати мобільний шпиталь, який міноборони Іспанії найближчим часом передасть Україні.
Ще українські прикордонники отримають медичні автомобілі, в тому числі броньовані, які дозволять евакуйовувати поранених із зони бойових дій.
"До речі, українські військовослужбовці проходять лікування і в Іспанії. Зокрема, і цього разу сестра Люсія приїхала в Україну, щоб супроводжувати в іспанські госпіталі кількох поранених героїв. Сестра запевнила, що надалі спрямовуватиме свою енергію, щоб і релігійна громада, і прості іспанці підтримували нашу країну", - розповіли в ДПСУ.
Відзначимо, деякі партнери затягують питання з тренуванням українських льотчиків на винищувачах F-16 та з подальшим переданням ЗСУ авіації, адже досі немає графіків навчальних місій.
Про це заявив 1 липня президент України Володимир Зеленський на спільній пресконференції з прем’єрміністром Іспанії Педро Санчесом.
Фронтовий лікар: Найважче в роботі, коли доводиться ампутувати кінцівку, а боєць благає "зробити щось, поборотися"
Максима, лікаря-анестезіолога, мобілізували влітку 2022 року. Проходив службу в Центральному київському військово-клінічному шпиталі, а в грудні отримав наказ і в складі хірургічного відділення вирушив у зону бойових дій рятувати життя нашим захисникам.
Станом на квітень Максим працював на Бахмутському напрямку на базі районної лікарні, до нього пораненні бійці потрапляли після стабілізаційних пунктів, а інколи і прямо з поля бою. Лікар розповів UWN про роботу польового шпиталю, характер травм, які найчастіше отримують бійці, та про те, що найважче у спілкуванні з пацієнтами.
Новини за темою: "Думали, що вже все...". Історія українського військового, який на фронті втратив обидві ноги, але не силу духу