USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Зеленський відповів на петицію про зняття санкцій з Parimatch

Глава держави звернувся до прем'єр-міністра Шмигаля з дорученням опрацювати це питання
Зеленський

Володимир Зеленський

Джерело: Corriere della Sera

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою зняти санкції з компанії Parimatch. Відповідь опублікували під петицією на сайті глави держави.

Так, петицію про зняття санкцій з Parimatch підтримало понад 25 тис. українців. Автор прохання просив перевірити факти та підстави, які стали причиною внесення до санкційних списків ТОВ "Паріматч", групи компаній Parimatch та окремих фізичних осіб, і скасувати санкційні обмеження.

Водночас український лідер звернувся до глави уряду Дениса Шмигаля з дорученням опрацювати це питання і за наявності підстав відреагувати.

"Я звернувся до прем'єр-міністра України Шмигаля з пропозицією уважно опрацювати порушене в тексті петиції питання і за наявності підстав вжити необхідних заходів реагування", – ідеться в повідомленні президента.

Що передувало

Букмекерська компанія Parimatch з п’ятниці, 12 травня, припинила свою роботу в Україні. Про це у Facebook написала СЕО компанії Наталя Гілевич, яка розповіла, що всі співробітники компанії, як і вона, – звільнені.

Новини за темою: Зеленський затвердив нові санкції РНБО. Хто є у списку

"12 травня остаточне закриття компанії PM UA. Весь колектив звільнений, я також залишаю посаду. Подальшу роботу продовжать адвокати та юридичні компанії", – додала Гілевич.

Чому закрили Parimatch

Річ в тому, що компанія підпала під санкції.

10 березня 2023 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила чергові санкції. Під них, зокрема, потрапили Parimatch Foundation (Кіпр) та ТОВ "Паріматч" (Україна). Серед підсанкційних осіб присутні букмекерські компанії і лотереї з Росії, як, наприклад, ТОВ "Спортлото", "Бет.Ру", "КредитСервіс", "Перша міжнародна букмекерська компанія", Букмекерська контора "Парі", "БетРінг", Букмекерська контора "Марафон", "Ставка РУ", "Леон", БК "Олімп", "Голден Бет", "Стар Бет" та інші.

Через місяць у головному офісі Parimatch оголосили, що на виконання рішення РНБО ТОВ "Паріматч" припинить своє існування, а всі її співробітники будуть звільнені.

Читайте також:
В Україні створений міжнародний Альянс оборонних індустрій В Україні створений міжнародний Альянс оборонних індустрій
НАЗК призупинило статус угорського ОТР-банк як НАЗК призупинило статус угорського ОТР-банк як "міжнародного спонсору війни"
Пів сотні алмазних компаній РФ можуть потрапити під санкції Заходу, – The Guardian Пів сотні алмазних компаній РФ можуть потрапити під санкції Заходу, – The Guardian
Компанії ЄС продовжують транспортувати російську нафту, незважаючи на цінові обмеження, – Bloomberg Компанії ЄС продовжують транспортувати російську нафту, незважаючи на цінові обмеження, – Bloomberg