USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 2 0 4 0 (+930)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

VEON йде з російського бізнесу: Материнська компанія "Київстар" продала російські активи Beeline

Угода означає для VEON повний вихід з російського ринку та не передбачає жодних домовленостей про зворотний викуп активів
1
Джерело: Детектор Медіа

Нідерландський холдинг VEON, який є власником мобільного оператора "Київстар", оголосив про завершення продажу своїх російських активів групі топменеджерів "Вимпелкому" (бренд Beeline) на чолі з генеральним директором компанії Олександром Торбаховим. Про це йдеться в повідомленні компанії.

уточнюється, що угода означає для VEON повний вихід з російського ринку та не передбачає жодних домовленостей про зворотний викуп активів.

"Закриття продажу та завершення нашого виходу з Росії дозволяють нам повністю зосередити нашу енергію на шляху вперед та задовольняти зростаючий попит на наших ринках – Пакистані, Україні, Бангладеш, Казахстані, Узбекистані та Киргизстані", – зазначив СЕО VEON Group Каан Терзіоглу. 

Що відомо про діяльність VEON?

VEON – це комунікаційна і технологічна компанія, що надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку в різних країнах світу. Заснована в 1992 році в Москві під назвою "Вимпелком", але більше відома за брендом Beeline. В Україні VEON є власником мобільного оператора "Київстар".

Тогоріч у листопаді у Reuters повідомили, що голландський телекомунікаційний оператор VEON планує продати свої російські підрозділи, які становлять більш ніж половину його доходів. Відомо, що прибуток Beeline до вирахування відсотків, податків, зносу та амортизації (EBITDA) за перші вісім місяців 2022 року склав 325 мільйонів доларів. Він конкурує з більшим конкурентом – МТС, а також з "Мегафоном" та "Теле2".

Новини за темою: Власник "Київстару" та "Моршинської" Фрідман заробляє на Росгвардії та охороні Путіна, – "Схеми"

Раніше ми повідомляли, що Міністерство юстиції готове подати позовну заяву до Вищого антикорупційного суду з метою стягнути в дохід держави актив "Альфа-Груп" – компанію "Київстар". Втім, зазначалося, що рішення про націоналізацію блокує РНБО.

Затримку в Раді нацбезпеки і оборони пояснювали можливими наслідками для конкурентного середовища.

Читайте також:
Росія платить родичам мобілізованих вояків, аби стримувати їх від протестів, – британська розвідка Росія платить родичам мобілізованих вояків, аби стримувати їх від протестів, – британська розвідка
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg Попри санкції статки російських олігархів зросли, – Bloomberg
Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради