USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

В Україні пропонують ввести покарання для любителів подрифтувати на дорогах

У разі ухвалення законопроєкту перше порушення тягнутиме за собою штраф у розмірі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів
дрифт, перегони
Джерело: відкриті джерела

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який встановлює адміністративну відповідальність за дрифт. Про це йдеться в проєкті закону.

Документ передбачає внесення змін до відповідних статей Кодексу України про адміністративні порушення. Передбачається, що перший дрифт тягне за собою накладення штрафу в розмірі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів – 8500 гривень.

У разі повторного вчинення правопорушення протягом року передбачено збільшення штрафу до 17 тисяч гривень, а також позбавлення права керувати транспортними засобами на строк від шести місяців до року.

Згідно з проєктом закону, під дрифтом, або навмисним керованим заносом, слід розуміти умисне вчинення на керованому транспортному засобі маневрів, що спричиняють занесення осі автомобіля під час повороту на максимально можливій швидкості. Право складати адміністративні протоколи за дрифт хочуть закріпити за співробітниками Національної поліції.

Інші покарання для автомобілістів

У травні 2023 року в Верховну Раду внесли законопроєкт про штрафи для водіїв авто, які їздять із перевищенням допустимого рівня шуму в населених пунктах.

За це можуть штрафувати на 17 тисяч гривень, за повторне порушення – на 34 тисячі гривень із позбавленням прав до шести місяців.

Також у квітні в Україні заборонили замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки, що містять літери "Z" і "V", які асоціюється з повномасштабним вторгненням Росії в Україну. Як це працюватиме, ми розповідали тут.

 
Читайте також:
Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами
Скасувати вечірню та заочну форми навчання у ВНЗ: В Раді зареєстрований відповідний законопроєкт Скасувати вечірню та заочну форми навчання у ВНЗ: В Раді зареєстрований відповідний законопроєкт
У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні
Помер народний депутат Андрій Іванчук Помер народний депутат Андрій Іванчук