USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Штраф від 17 тисяч гривень: Рада розгляне пропозицію про покарання "вуличних гонщиків"

Йдеться про авто, які їздять із перевищенням допустимого рівня шуму в населених пунктах
Автоперегони в місті
Джерело: відкриті джерела

У Верховну Раду внесли законопроєкт про штрафи для водіїв авто, які їздять із перевищенням допустимого рівня шуму в населених пунктах. Про це повідомив лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в Telegram.

Він розповів, що нардепи зареєстрували законопроєкт, який встановлює адміністративну відповідальність за їзду з перевищенням допустимого рівня шуму.

За це планують штрафувати на 17 тисяч грн, за повторне порушення – на 34 тисячі гривень із позбавленням прав до 6 місяців.

"Ще більше людей здригаються щоразу, коли чують звук роботи прямоточних глушників. І це не тільки військові. "Гонщикам" заборонено ганяти в містах під час воєнного стану. Але вони це продовжують робити, не розуміючи, що часи змінилися, сьогодні крутий той, хто носить форму, а не той, хто ганяє на світлофорах. І що гучні звуки травмують людей, які чули війну", – зазначив Арахамія.

Новини за темою: Нардепи хочуть повернути нульове розмитнення автомобілів

Водночас він додав, що автомобілі з перевищенням допустимого рівня шуму будуть заборонені тільки в населених пунктах. За межами міст і сіл, як і раніше, гонщики зможуть тренуватися і проводити змагання.

Нагадаємо, у квітні в Україні заборонили замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки, що містять літери "Z" і "V", які асоціюється з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

Як це працюватиме, ми розповідали тут.

Читайте також:
Українських водіїв перевірятимуть на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння по-новому Українських водіїв перевірятимуть на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння по-новому
Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання
Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про "клуб білого бізнесу"
Купірування та видалення пазурів: Раді пропонують заборонити оперувати тварин для Купірування та видалення пазурів: Раді пропонують заборонити оперувати тварин для "краси"