USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Штраф від 17 тисяч гривень: Рада розгляне пропозицію про покарання "вуличних гонщиків"

Йдеться про авто, які їздять із перевищенням допустимого рівня шуму в населених пунктах
Автоперегони в місті
Джерело: відкриті джерела

У Верховну Раду внесли законопроєкт про штрафи для водіїв авто, які їздять із перевищенням допустимого рівня шуму в населених пунктах. Про це повідомив лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в Telegram.

Він розповів, що нардепи зареєстрували законопроєкт, який встановлює адміністративну відповідальність за їзду з перевищенням допустимого рівня шуму.

За це планують штрафувати на 17 тисяч грн, за повторне порушення – на 34 тисячі гривень із позбавленням прав до 6 місяців.

"Ще більше людей здригаються щоразу, коли чують звук роботи прямоточних глушників. І це не тільки військові. "Гонщикам" заборонено ганяти в містах під час воєнного стану. Але вони це продовжують робити, не розуміючи, що часи змінилися, сьогодні крутий той, хто носить форму, а не той, хто ганяє на світлофорах. І що гучні звуки травмують людей, які чули війну", – зазначив Арахамія.

Новини за темою: Нардепи хочуть повернути нульове розмитнення автомобілів

Водночас він додав, що автомобілі з перевищенням допустимого рівня шуму будуть заборонені тільки в населених пунктах. За межами міст і сіл, як і раніше, гонщики зможуть тренуватися і проводити змагання.

Нагадаємо, у квітні в Україні заборонили замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки, що містять літери "Z" і "V", які асоціюється з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

Як це працюватиме, ми розповідали тут.

Читайте також:
Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами
Скасувати вечірню та заочну форми навчання у ВНЗ: В Раді зареєстрований відповідний законопроєкт Скасувати вечірню та заочну форми навчання у ВНЗ: В Раді зареєстрований відповідний законопроєкт
У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні
Помер народний депутат Андрій Іванчук Помер народний депутат Андрій Іванчук