USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

В ЄС схвалили додаткові 3,5 млрд євро для Європейського фонду миру та новий пакет санкцій

11-й пакет передбачає заходи, спрямовані на протидію обходу обмежень та індивідуальним спискам
посли ЄС
Джерело: відкриті джерела
Посли Євросоюзу погодили 11-й пакет санкцій проти Росії, а також додаткові 3,5 мільярда євро для Європейського фонду миру, з якого ЄС може надавати військове обладнання партнерам. Про це повідомила пресслужба головування Швеції в Раді Європейського Союзу.

Посли ЄС схвалили додаткові 3,5 мільярда євро (за цінами 2018 року) до Європейського фонду миру.

"Це рішення підтверджує зобов’язання Євросоюзу підтримувати своїх партнерів у сфері безпеки та оборони", – наголосили там.

Також посли ЄС узгодили 11-й пакет обмежень проти Росії. Цей пакет передбачає заходи, спрямовані на протидію обходу санкцій та індивідуальним спискам.

Подробиці

Європейський фонд миру – це позабюджетний механізм фінансування ЄС, через який Євросоюз має можливість надавати військове обладнання партнерам, а також допомогу з навчанням.

Новини за темою: Велика Британія планує не знімати санкції з Росії, поки Україна не отримає компенсацію

Фонд було створено в березні 2021 року для збереження миру, запобігання конфліктам та зміцнення міжнародної безпеки. Країни – члени ЄС щороку сплачують свої внески до нього на основі річного бюджету.

Читайте також:
США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ
Зеленський підписав указ про нові санкції РНБО проти Росії Зеленський підписав указ про нові санкції РНБО проти Росії
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних