USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Суд обрав запобіжний захід для Трампа у справі про спробу фальсифікації виборів

Напередодні експрезидент США заявив, що йому може загрожувати до 561 року ув'язнення
Трамп в суде

Колишній президент США Дональд Трамп прибув до Мангеттенського кримінального суду після того, як велике журі Мангеттена висунуло йому звинувачення після розслідування грошей, виплачених порнозірці Стормі Деніелс, у Нью-Йорку, США, 4 квітня 2023 року. REUTERS/Brendan McDermid

Джерело: Reuters

Колишній президент США Дональд Трамп не визнав себе винним у справі про спробу фальсифікації результатів президентських виборів 2020 року, а суд вирішив не брати його під варту. Про це повідомляють CNN і The New York Times.

Під час засідання федеральний прокурор Томас Віндом заявив, що обидві сторони дійшли згоди щодо запобіжного заходу.

Так, суд постановив, що Трамп має не порушувати федеральних законів або законів штату, підписати зобов'язання про явку і з'являтися в суді після виклику. Також він не повинен спілкуватися зі свідками у справі ніяк, окрім як через своїх адвокатів.

За рішенням суду експрезидента відпустили, оскільки прокурори не домагаються взяття Трампа під варту до початку судового процесу.

При цьому вже стало відомо дату наступного слухання – воно відбудеться 28 серпня, через п'ять днів після перших республіканських президентських праймеріз.

Як відомо 45-му президенту США Дональду Трампу у вівторок, 1 серпня, було висунуто нові звинувачення за чотирма пунктами:

– змова з метою обману США;
– змова з метою фальсифікації показань свідків;
– змова проти прав американських громадян;
- перешкоджання і спроба перешкоджання розгляду.

За двома з них політику загрожує до п'яти років в'язниці, ще за двома – до 20 років ув'язнення. 

При цьому варто зазначити, що Трампу всього буде висунуто понад 30 звинувачень

Одне з них стосується виплати грошей за мовчання порнозірці Стормі Деніелс. Інші звинувачення стосуються розслідування спроб його та його союзників скасувати президентські вибори 2020 року, а також накопичення сотні секретних документів.

 
Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Ситуація із тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження допомоги Україні, - МЗС Ситуація із тимчасовим бюджетом США не зупинить надходження допомоги Україні, - МЗС
Байден на тлі рішення Конгресу: Ми не можемо допустити, щоб допомога Україні була перервана Байден на тлі рішення Конгресу: Ми не можемо допустити, щоб допомога Україні була перервана
У США зробили важливий крок, щоб уникнути шатдауну, але ухвалене рішення не передбачає допомогу Україні У США зробили важливий крок, щоб уникнути шатдауну, але ухвалене рішення не передбачає допомогу Україні