USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Шмигаль анонсував розширення програми "єРобота"

Держава буде давати грант у розмірі не 50%, а 80% від вартості проєкту
Шмигаль
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів України схвалив рішення розширити програму "єРобота". Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

"Програма "єРобота" має надзвичайний потенціал, а тому уряд буде її розширювати. Зокрема, ми запустили гранти для створення ветеранського бізнесу", – сказав Шмигаль.

Також, за його словами, сьогодні Кабмін ухвалює зміни в порядок надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств. Вони передусім стосуються деокупованих територій України.

"Ми хочемо, аби люди поверталися, створювали нові підприємства та робочі місця. Допомагаємо бізнесу, який продовжує працювати у прифронтових регіонах", – наголосив прем'єр.

Для цього уряд запроваджує наступні зміни: держава буде давати грант у розмірі не 50%, а 80% від вартості проєкту для переробного підприємства на деокупованих або прифронтових територіях. 20% – це співфінансування від самого підприємця.

"Водночас ухвалені сьогодні зміни дозволять місцевій владі так само долучитися до співфінансування проєкту переробного підприємства, яке розташоване на території громади. Це важливо для громад, бо це робочі місця, податки та розвиток", – додав Шмигаль.

Нагадаємо, у липні минулого року в Україні запустили грантову програму "єРобота". Громадяни зможуть отримати кошти від держави для підтримки бізнесу.

Даний проєкт створений для розширення малого та середнього бізнесу в Україні, а також збільшення кількості робочих місць. Заявки на отримання грантів можна подати через портал "Дія".

Читайте також:
Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів
Україна стане новим центром виготовлення якісної військової продукції у Європі, - Шмигаль Україна стане новим центром виготовлення якісної військової продукції у Європі, - Шмигаль
Мрія на ім’я Мрія на ім’я "Афіна" та мати, яка щоденно бореться за два життя. Історія бойового медика Дмитра Селютіна, який досі в полоні у росіян
Поширював пропаганду РФ у Чехії: Контррозвідка викрила агента Росії Поширював пропаганду РФ у Чехії: Контррозвідка викрила агента Росії