USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 2 0 4 0 (+930)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

Постраждалі від підтоплення через підрив ГЕС отримають грошову допомогу: Скільки та від кого чекати?

Постраждалі отримають разову допомогу від уряду в розмірі 5 тис. гривень на особу та додаткові 6,6 тис. гривень – від ООН
Гроші
Джерело: відкриті джерела

Українці, які постраждали від підтоплення через підрив Каховської ГЕС, можуть розраховувати на разову допомогу від уряду країни та ООН.

Зокрема КМУ виділив Херсонській та Миколаївській обласним військовим адміністраціям 564 млн 875 тис. гривень для допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву РФ Каховської ГЕС.

"Кожній постраждалій від підтоплення особі буде надано одноразову грошову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень", – йдеться у повідомленні.

Відомо, що виплати організовуватимуть Херсонська та Миколаївська ОВА.

Крім того, за спільною домовленістю всім постраждалим буде виплачена додаткова фінансова допомога від Міжнародної організації з міграції ООН. Вона складатиме 6600 гривень на особу.

До того ж мешканці постраждалих населених пунктів можуть розраховувати на компенсацію за знищене житло – через програму "єВідновлення" Про це заявила віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

"Програма "єВідновлення" стовідсотково буде працювати для підтоплених регіонів. Наразі ОВА визначають зону підтоплень. До прикладу, на Херсонщині визначено 35 таких населених пунктів", – сказала вона.

Уряд також ухвалив відповідне рішення щодо дії цієї програми. Як скористатися програмою "єВідновлення" – розповідаємо за цим посиланням.

Детальніше про підрив Каховської греблі та як можна евакуюватися з потенційно небезпечних районів – читайте тут.

Читайте також:
Рада ЄС схвалила додаткове фінансування для навчання воїнів ЗСУ на 194 млн євро Рада ЄС схвалила додаткове фінансування для навчання воїнів ЗСУ на 194 млн євро
Швеція готує для України допомогу на мільйони євро Швеція готує для України допомогу на мільйони євро
Литва виділить 2 мільйони євро на ініціативу Литва виділить 2 мільйони євро на ініціативу "Зерно з України", – Шимоніте
Субсидії: Як отримати додаткові гроші на опалення взимку Субсидії: Як отримати додаткові гроші на опалення взимку