USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Переживають за безпеку: Самопроголошене Придністров'я просить РФ надіслати більше "миротворців"

Наразі на території невизнаної республіки перебуває близько 450 російський військових
Придністров'я
Джерело: відкриті джерела

Самопроголошене Придністров'я попросило Росію збільшити кількість так званих російських "миротворців" у регіоні. Про це заявив "глава" так званого представництва псевдореспубліки в Росії Леонід Манаков в інтерв'ю "РІА-Новости".

За його словами, зараз у так званій зоні безпеки в Придністров'ї перебуває не більше 450 "миротворців". Він закликав збільшити чисельність "місії".

"При цьому їхня штатна чисельність, встановлена документами комісії, дорівнює 3100 осіб. Така опція є, і вона виправдана з погляду погіршення ризиків безпеки, зокрема терористичної загрози, і водночас юридично обґрунтована документами, ухваленими в межах діяльності Об'єднаної контрольної комісії", – сказав Манаков.

У Придністров'ї переживають за безпеку

Як відомо, у лютому цього року Міноборони Росії заявляло, що українські сили найближчим часом нібито "планують влаштувати збройну провокацію" в Придністров'ї. Україна ці заяви заперечувала.

РФ зі свого боку уточнила, що атака на регіон нібито буде рівною нападу на Росію.

Варто зазначити, що у квітні Молдова заявила про порушення режиму безпеки з боку так званого миротворчого контингенту Росії.

Крім того, в інтерв'ю UWN депутат парламенту Молдови Оазу Нантой заявив, що сьогодні на порядку денному немає якогось швидкого завдання і вирішення придністровського конфлікту. Про якісь голлівудські сценарії, збройні операції не йдеться.

Читайте також:
Соратниці Аксьонова, яка вербує кримських школярів до російської Соратниці Аксьонова, яка вербує кримських школярів до російської "Юнармії", повідомили про підозру
Росія вербує затриманих на фінському кордоні мігрантів на війну проти України, – ISW Росія вербує затриманих на фінському кордоні мігрантів на війну проти України, – ISW
Діра в санкціях на 11 мільярдів доларів: Нафтові доходи Росії наразі є більшими, ніж до вторгнення в Україну Діра в санкціях на 11 мільярдів доларів: Нафтові доходи Росії наразі є більшими, ніж до вторгнення в Україну
В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА В обхід санкцій: Фінські компанії запідозрили у постачанні до Росії майже 3500 БПЛА