USD
НБУ
36.67
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.50
Готівка
40.55
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.67
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.50
Готівка
40.55

Придністров'я може стати плацдармом для розхитування ситуації, але Україна – гарант безпеки для Молдови, – експерт

Українські спецслужби повністю контролюють ділянку кордону з Молдовою
Придністров'я
Джерело: відкриті джерела

Придністров'я може стати плацдармом для розхитування ситуації Росією, але Україна – гарант безпеки для Молдови. Про це в ефірі UWN заявив речник Одеської ОВА Сергій Братчук. 

"Це історична справедливість, ми сьогодні говоримо і маємо говорити про те, що наша держава дотримується всіх міжнародних зобов’язань, якби там підрозділи інформаційно-психологічно спецоперації Росії не намагалися вкотре роздмухувати цю тему, що ми йдемо якимось наступом, готуємось атакувати на невизнане Придністров’я", – заявив Сергій Братчук. 

За словами речника Одеської ОВА, ділянка державного кордону на Одещині, яка межує з Придністров'ям, є повністю контрольована

"Провокації можливі, можливі намагання проникнення розвідувальних груп, як це було, наприклад, рік тому. Тому це плацдарм для розхитування ситуації. Знаєте, це така чергова спроба створити джерело напруги для нас, для України, але, можливо, цього разу більше даже для Молдови", – зазначив Братчук.

Що сталося?

У так званому Придністров'ї, що окуповане Російською Федерацією, через ризики ескалації від 1 березня розпочнуться військові збори. Про це поінформувало "міністерство оборони невизнаної республіки", пишуть російські ЗМІ.

"Миротворчий контингент Придністровської Молдавської Республіки продовжує прийом заявок на участь у чергових тримісячних зборах з 1 березня", – йдеться у повідомленні.

У "міноборони республіки" повідомили, що "Київ нібито активізував підготовку до провокації із вторгненням у Придністров'я, яке планує здійснити у відповідь на нібито наступ російських сил звідти".

Читайте також:
У невизнаному Придністров'ї впали уламки ракети С-300, – ЗМІ У невизнаному Придністров'ї впали уламки ракети С-300, – ЗМІ
Молдова заявила про готовність вступити до Євросоюзу без Придністров'я Молдова заявила про готовність вступити до Євросоюзу без Придністров'я
Завдяки перемозі України Молдова зможе вирішити питання Придністров'я, - Санду Завдяки перемозі України Молдова зможе вирішити питання Придністров'я, - Санду
Переживають за безпеку: Самопроголошене Придністров'я просить РФ надіслати більше Переживають за безпеку: Самопроголошене Придністров'я просить РФ надіслати більше "миротворців"