USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

На Дніпропетровщині за незаконні розкопки на дні змілілого водосховища каратимуть, – поліція

Узбережжя на території сіл Мар’янське та Грушівка Криворізького району щоденно патрулюють
патруль на Дніпропетровщині_1
Джерело: ГУ Нацполіції в Дніпропетровській обл.

Поліція Дніпропетровської області попередила, що до осіб, які намагатимуться скоювати незаконні розкопки на дні змілілого водосховища, ухвалюватимуть законні рішення відповідно до чинного законодавства. Про це поынформували в пресслужбі поліції області у Telegram.

Правоохоронці кажуть, що зміліле водосховище може містити небезпечні предмети.

"Закликаємо батьків не допускати дітей на узбережжя, щоб не наражати їх на небезпеку. У Криворізькому районі поліцейські патрулюють прибережну зону для безпеки громадян та запобігання несанкціонованих археологічних розкопок", – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з підривом Каховської ГЕС та подальшим обмілінням Каховського водосховища влада ухвалила рішення про залучення щоденно груп поліції для патрулювання узбережжя на території сіл Мар’янське та Грушівка Криворізького району.

Патрульні стежать за громадським порядком, контролюють безпеку на узбережжі, а також запобігають здійсненню розкопок "чорними археологами" та вчиненню правопорушень.

За словами місцевих, при створенні Каховського водосховища на цій території були затоплені два поселення та пам’ятники 200-річної давнини.

Відзначимо, на підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС територіях нарахували понад 50 пам’яток різних часів. Зокрема, одні з таких на 10 кілометрів виявили у Василівці Василівського району Запорізької області. Про це в ефірі UWN розповів археолог, науковий співробітник національного заповідника "Хортиця" Олег Тубольцев.

Новини за темою: Причиною руйнування Каховської ГЕС міг бути підрив проходу під водою, – NYT

Читайте також:
За 10 місяців 2023 року в Україні сталося майже 20 тис. ДТП із загиблими та травмованими За 10 місяців 2023 року в Україні сталося майже 20 тис. ДТП із загиблими та травмованими
Назви Южноукраїнська, Червонограда, Олександрії та Павлограда визнали символом російської імперії Назви Южноукраїнська, Червонограда, Олександрії та Павлограда визнали символом російської імперії
З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства З початку року до Нацполіції надійшло майже 244 тисячі заяв щодо вчинення домашнього насильства
Від початку великої війни Нацполіція розслідує 876 кримінальних проваджень за незаконні дії з гуманітарною допомогою Від початку великої війни Нацполіція розслідує 876 кримінальних проваджень за незаконні дії з гуманітарною допомогою