USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Заступник начальника поліції на Дніпропетровщині підозрюється у незаконному збагаченні на 14 млн гривень

Porsche Macan формально оформлений на тестя правоохоронця
Правоохоронець підозрюється у незаконному збагаченні на 14 млн грн
Правоохоронець підозрюється у незаконному збагаченні на 14 млн грн
Джерело: Дніпропетровська обласна прокуратура

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами моніторингу способу життя виявило в заступника начальника Дніпровського райуправління поліції Головного управління поліції в Дніпропетровській області ознаки незаконного збагачення на понад 14 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Нацагентства.

Йдеться про набуття:

  • земельної ділянки;
  • житлового будинку;
  • автомобіля Porsche Macan 2017 року випуску.

Як з’ясувалось, теща службовця придбала земельну ділянку, вартість якої відповідно до договору становить 37 500 гривень. Надалі на неї було оформлено право власності на житловий будинок, який будувався протягом 2022 року. Це підтверджується документами, отриманими під час здійснення слідчих дій в рамках кримінального провадження, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Формальним власником Porsche Macan є тесть працівника поліції, а фактично ним користувалась дружина посадовця.

Встановлено, що заощадження та загальні офіційні доходи службовця, його сім’ї, тестя та тещі значно нижчі за вартість набутих активів.

За результатами встановлених фактів НАЗК склало обґрунтовані висновки за ст. 368-5 (незаконне збагачення) та ч. 2 ст. 366-2 ККУ (внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації). 

Посадовцю оголосили підозру у незаконному збагаченні та в декларуванні недостовірних відомостей, якого раніше викрили ще й на вимаганні 200 тис. доларів.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Раніше у Києві посадовець ДСНС "забув" задекларувати майно дружини на 13 млн гривень.

Чиновник не задекларував за 2020 рік, що його дружина володіє чотирма квартирами, чотирма нежитловими приміщеннями, чотирма паркомісцями, житловим будинком та земельною ділянкою. Все майно знаходиться у Києві та Київській області.

Читайте також:
Працівник столичного банку виніс з установи 400 тисяч доларів Працівник столичного банку виніс з установи 400 тисяч доларів
Цього року НАЗК хоче запустити функцію автозаповнення декларацій Цього року НАЗК хоче запустити функцію автозаповнення декларацій
Кабмін схвалив бронювання лише половини працівників ДСНС та поліції Кабмін схвалив бронювання лише половини працівників ДСНС та поліції
Скандал з бізнесменом у київському ресторані: Звільнений підполковник поліції просить суд відновити його на посаді Скандал з бізнесменом у київському ресторані: Звільнений підполковник поліції просить суд відновити його на посаді