USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Google українізував застосунок для людей із порушеннями зору Lookout

Додаток використовує алгоритми штучного інтелекту
додаток
Ілюстрація додатку
Джерело: Google

Компанія Google оновила застосунок Lookout, що використовує алгоритми штучного інтелекту для допомоги людям з вадами зору. Застосунок адаптували для користування ще 11 мовами, у тому числі й українською, поінформували в корпоративному блозі.

Так, під час використання Lookout українською можна скористатися трьома різними режимами: тексту, документа та дослідження.

"За допомогою режиму документа можна зробити знімок та озвучити цілі сторінки тексту в текстовому форматі або в "Google Документах". Режим дослідження використовує комп’ютерний зір для ідентифікації об’єктів, що може бути особливо корисним у разі потрапляння в незнайоме місце. Так можна дізнатися, що навколо: наприклад, меблі або домашній улюбленець", – вказано в повідомленні.

Розробники зазначають, що режим тексту найкраще підійде, коли потрібно прослухати невелику кількість слів. Наприклад, повідомлення в месенджерах або листи електронної пошти.

Раніше

Lookout запустили у 2018 році. Ним користуються майже 338 мільйонів людей у світі.

Для роботи застосунку достатньо смартфона з 2 ГБ оперативної пам’яті та операційною системою Android 6.0 або новішою.

Відзначимо, ми писали про те, що штучний інтелект може позбавити роботи 26 млн людей протягом п’яти років. Адже такі технології, як ШІ, цифровізація та інші економічні розробки, скорочують потребу в офісних працівниках.

Близько 75% опитаних компаній заявили, що планують запровадити технології ШІ протягом наступних п’яти років. Це може призвести до скорочення робочих місць зокрема на адміністративних та облікових посадах, включаючи касирів, продавців квитків та бухгалтерів.

Тим часом в Україні почали роботу над нормативним полем для ШІ. Про це повідомляв міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Новини за темою: Найбільші технологічні компанії світу позначатимуть водяним знаком контент, створений ШІ
Читайте також:
Низка відомих авторів подали до суду на компанію OpenAI через порушення авторських прав Низка відомих авторів подали до суду на компанію OpenAI через порушення авторських прав
TikTok отримав штраф у 345 млн євро через порушення правил про конфіденційність дітей TikTok отримав штраф у 345 млн євро через порушення правил про конфіденційність дітей
США передали Україні 3D принтери для друку запчастин до техніки на полі бою США передали Україні 3D принтери для друку запчастин до техніки на полі бою
Китайський виробник електромобілів NIO готується до запуску свого першого смартфона: Що відомо Китайський виробник електромобілів NIO готується до запуску свого першого смартфона: Що відомо