USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

В Україні почали готувати правове регулювання штучного інтелекту

У Мінцифрі хочуть створити умови, щоб міжнародні топові компанії, що займаються штучним інтелектом, приходили на український ринок
Штучний інтелект

ШІ

Джерело: відкриті джерела

У Міністерстві цифрової трансформації почали роботу над нормативним полем для штучного інтелекту. Про це повідомив глава відомства Михайло Федоров у Telegram.

За словами міністра, було проведено стратегічну сесію із залученням експертів, урядовців, нардепів та юристів.

"Неможливо говорити про цифрову державу, якщо ми не формуємо прогресивну політику в напрямі штучного інтелекту та адженду для світу", – зазначив він.

Федоров уточнив, що в Україні ШІ зараз активно використовується в різних напрямках, триває розробка віртуального помічника в "Дії", також штучний інтелект допомагатиме Держстату обробляти й аналізувати дані.

Новини за темою: Китай таємно розвиває власний штучний інтелект, – дослідження

Глава Мінцифри наголосив на значущості використання штучного інтелекту у сфері військових технологій. За його словами, ШІ допомагає фіксувати переміщення техніки та особового складу окупантів, збивати ворожі ракети, ефективніше наводити на цілі БПЛА тощо.

"Але нам потрібно більше. Тому створюємо умови, щоб міжнародні топові компанії, які займаються штучним інтелектом, приходили на український ринок", – пояснив Федоров.

Нагадаємо, раніше для українців став доступним чат-бот зі штучним інтелектом Google Bard.

Також ми писали, що "Укрзалізниця" почала обробляти звернення пасажирів за допомогою чат-боту зі штучним інтелектом ChatGPT.
Читайте також:
Кабмін дозволив використовувати ШІ в Кабмін дозволив використовувати ШІ в "Дії"
З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили, зокрема, в Україні Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили, зокрема, в Україні