USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Google має виплатити своїй співробітниці понад 1 млн доларів через гендерні упередження

Компанія Google винна Роу 150 тисяч доларів за "біль і страждання" через дискримінацію і ще 1 млн доларів як компенсацію
google
Джерело: відкриті джерела

У США журі присяжних визнало, що компанія Google ставиться до керівників по-різному через їхню стать, і присудило виплатити керівниці відділу Google Cloud Улку Роу компенсацію в розмірі 1,1 млн доларів за гендерну дискримінацію. Про це пише Bloomberg.

Зазначається, що Улку Роу подала позов до суду, у якому стверджувалося, що Google платила більше чоловікам, попри їхній менший досвід, і відмовляла їй у підвищенні – як помсту за її скарги.

Журі з восьми присяжних постановило, що компанія Google винна Роу 150 тисяч доларів за "біль і страждання" через дискримінацію і ще 1 млн доларів як компенсацію.

Під час тижневого судового розгляду компанія стверджувала, що Роу, директорка з розробки Google Cloud, мала ті самі можливості, що й її колеги-чоловіки.

Водночас жінка розповіла, що Google дискримінував її, найнявши її на посаду нижчого рівня і заплативши їй менше, ніж чоловікам, які робили подібну роботу. Вона прийшла на роботу з 23-річним досвідом роботи у сфері фінансових послуг і технологій. Працівники-чоловіки, за її словами, з меншою кваліфікацією отримували більше за неї.

Компенсація Google Євросоюзу

14 вересня Google програв суд Європейської комісії. Йому присудили штраф у розмірі 4 млрд євро.

Суперечка між Google і Єврокомісією стосується використання операційної системи Android для придушення конкуренції.

Суд погодився з тим, що Google наклав незаконні обмеження на виробників мобільних пристроїв Android і операторів мобільних мереж, щоб зміцнити панівне становище своєї пошукової системи. Компанія може оскаржити рішення суду.

Читайте також:
Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ
Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше? Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше?
Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними
США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ