USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Дизель в Україні може різко зрости в ціні вже до зими

Причина – страйк польських перевізників на кордоні
Дизельне паливо
Джерело: відкриті джерела

В Україні ближче до зими можуть різко зрости ціни на дизельне паливо через страйк польських перевізників на кордоні та блокування всіх пунктів пропуску, крім одного. Про це розповів директор консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн у коментарі Vesti.ua.

"Учора почався страйк польських перевізників, які заблокували пункти пропуску на кордоні та українські бензовози на них. Це потужний напрямок поставок. Дефіциту, звичайно, не буде, але прогноз щодо дизеля не найкращий", – сказав він.

Що відомо про ситуацію на кордоні?

Відучора польські перевізники розпочали акцію протесту на кордоні з Україною. Наразі вони блокують рух вантажівок на пунктах пропуску "Корчова – Краковець", "Гребенне – Рава-Руська", "Дорогуськ – Ягодин". При цьому українська сторона досі не отримала від них жодних офіційних вимог.

Організатори протесту планують пропускати лише по одному вантажному автомобілю на годину. Водночас протестувальники планували пропускати вантажівки з вантажами безпечного, гуманітарного характеру, ті, які перевозять тварин, швидкопсувні продукти тощо.

У Держприкордонслужбі зазначали, що, за наявними даними, організатори дій на території Польщі не планують перешкоджати руху автобусів і легкового транспорту.

У Волинській митниці повідомили, що, за попередньою інформацією, акція протесту триватиме до 3 грудня поточного року.

Читайте також:
За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства
"Укрзалізниця" збільшить вартість квитків на міжнародні рейси
Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ
"Питання кількох місяців": Гетманцев анонсував підвищення акцизу на автогаз