USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Друге судно з українським зерном прибуло у Туреччину

На борту балкера – 17 600 тонн українського зерна
Балкери зерно корабель сухогруз _2
Джерело: АМПУ

Балкер Aroyat з українським зерном на борту прибув у Туреччину. Це друге судно, яке пройшло тимчасовим коридором через Чорне море повідомляє France24.

Балкер під прапором Палау, завантажений 17 600 тоннами зерна, прямує до Єгипту. Він вийшов з порту Чорноморська 22 вересня

Очікується, що ще одне судно – Resilient Africa під прапором Палау, що завантажив 3,3 тис. тонн українського зерна слідом за Aroyat, невдовзі також прибуде до берегів Туреччини.

Крім того, стало відомо, що сьогодні, 24 вересня, балкер під українським прапором "Василь Боженко" вийшов з порту Ізмаїл. Він рухається тимчасовим коридором вздовж берегів Румунії.

Нагадаємо, 10 серпня ВМС України оголосили про нові тимчасові маршрути руху цивільних судів у/з чорноморських портів. Коридор насамперед використовують для евакуації суден, що знаходяться в українських портах.

Як відомо, Росія заявила про те, що продовжувати термін дії "зернової угоди", строк якої сплив 17 липня, не буде. За словами прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова, сторони не виконали вимог Москви. За словами прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова, сторони не виконали вимог Москви.

Водночас Росія не повідомила, чи буде вона поважати судноплавний коридор, а судноплавні та страхові джерела висловили занепокоєння з приводу безпеки.

Читайте також:
Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше? Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше?
Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу
В Україні хочуть створити стратегічний запас ліків В Україні хочуть створити стратегічний запас ліків
Інфляція в Україні лишатиметься стриманою, – Мінекономіки Інфляція в Україні лишатиметься стриманою, – Мінекономіки