USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Бій між Маском та Цукербергом таки відбудеться, – деталі

Усі виручені кошти від бою підуть на благодійність для ветеранів
Маск Цукерберг
Ілон Маск проти Марка Цукерберга
Джерело: відкриті джерела

Американський мільярдер і засновник Space X та Tesla Ілон Маск заявив, що бій, який він запропонував іншому американському мільярдеру, засновнику Meta Марку Цукербергу, транслюватиметься у прямому ефірі на платформі його Х (колишній Twitter). Про це повідомляє Reuters.

"Бій Цукерберг проти Маска транслюватиметься в прямому ефірі на X. Усі виручені кошти підуть на благодійність для ветеранів", – заявив Маск.

Причина конфлікту

Нагадаємо, вперше про бій між власниками найбільших соцмереж стало відомо наприкінці червня. Тоді Маск обурився виходом нового продукту Цукерберга – соціальної мережі Threads, яка по своєму функціоналу дуже нагадує Twitter.

Після цього засновник Space X викликав на двобій власника Meta. 

До того ж стало відомо, що Twitter погрожує Meta судовим позовом після гучного запуску напередодні нового конкурента Meta у Twitter – Threads.

Так, адвокат Twitter надіслав генеральному директору Meta Марку Цукербергу листа, в якому звинуватив компанію в крадіжці комерційної таємниці через наймання колишніх співробітників Twitter.

На цей час невідомо, де саме і коли відбудеться цей двобій.

Читайте також:
ChatGPT може розкривати особисту інформацію користувачів, – дослідження ChatGPT може розкривати особисту інформацію користувачів, – дослідження
Google з початку зими видалятиме неактивні облікові записи Google з початку зими видалятиме неактивні облікові записи
Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів Рекламодавці йдуть з соцмережі X: Компанія може втратити до 75 мільйонів доларів доходів
Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти Нова функція у WhatsApp: Тепер користувачі зможуть прив'язувати свій обліковий запис до адреси електронної пошти