USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

АРМА забрало з управління "Нафтогазу" пов’язану з Медведчуком мережу АЗС Glusco

Агентство терміново повідомило Кабмін про необхідність визначення нового управителя мережі АЗС Glusco
Виктор Медведчук

Обвинувачений у державній зраді екслідер "ОПЗЖ" Віктор Медведчук

Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів, одержаних корупційним шляхом (АРМА), розірвало договір управління арештованою мережею АЗС Glusco з ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг". Про це повідомляє пресслужба АРМА.

За результатами проведених перевірок ефективності управління активами агентство встановило факти систематичного надання недостовірної інформації про доходи від управління активами, що має негативний вплив на обсяг надходжень, які підлягають перерахуванню до держбюджету.

Також було встановлено систематичне порушення управителем АЗС зобов'язання щодо строків подання звітності про результати управління активами.

Новини за темою: У "Нафтогазі" розповіли про те, скільки вже закачали газу у сховища, готуючись до зими

"З огляду на викладене, АРМА повідомляє про припинення (розірвання) вказаних договорів з управителем – товариством з обмеженою відповідальністю "Нафтогаз Ойл Трейдинг" з дня оприлюднення цього оголошення", – зазначили в агентстві.

АРМА терміново повідомило Кабмін про необхідність визначення нового управителя мережі АЗС Glusco, який буде здійснювати діяльність  в інтересах держави.

Про мережу 

Мережа Glusco сформована на базі роздрібного бізнесу компанії "Роснефть", який у 2016 році викупив міжнародний трейдер Proton Energy Group S.A. через споріднену Glusco Energy S.A. Крім АЗС мережа налічує шість нафтобаз.

Відтоді і до кінця 2021 року мережею володів ізраїльський бізнесмен Нісан Моїсеєв, якого пов'язують з Віктором Медведчуком. У березні 2021 року компанія Proton Energy Group S.A., до якої входить пов’язана з Медведчуком мережа АЗС Glusco, зупинила поставки нафтопродукції на український ринок.

Новини за темою: Найбільша нафтопромислова компанія SLB припиняє поставки в РФ

Одночасно з цим у компанії Glusco та на її АЗС пройшли обшуки – Служба безпеки України заявила про викриття масштабної оборудки з "тіньової" реалізації неякісних нафтопродуктів. Як наслідок, суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, у власності яких, зокрема, перебувають АЗС Glusco.

У травні 2022 року управителем мережі АЗС Glusco, відповідно до статті 21-1 Закону про АРМА, урядом визначено ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдинг".

Читайте також:
Цю зиму Україна планує пройти за рахунок газу власного видобутку, – Чернишов Цю зиму Україна планує пройти за рахунок газу власного видобутку, – Чернишов
"Нафтогаз" оголосив про вихід із дефолту
"Укрнафта" стала управителем активів компанії Glusco
До кінця року облгази Фірташа перейдуть в управління держави, – До кінця року облгази Фірташа перейдуть в управління держави, – "Нафтогаз"