USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65
Втрати орків: 5 6 8 9 8 0 (+1220)
USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65

За втручання у вибори: ЄС готує санкції проти проросійського медіаресурсу, пов'язаного з Медведчуком

Обмеження щодо Voice of Europe увійдуть до 14 пакета європейських обмежень проти Росії
Санкції
Джерело: відкриті джерела

Євросоюз внесе до санкційного списку медіаплатформу Voice of Europe, яку пов'язують із нардепом-зрадником Віктором Медведчуком. Ресурс причетний до спроби втручання у вибори до Європарламенту. Про це заявила віцепрезидентка Європейської комісії Віра Юрова, передає Seznam Zpravy.

За словами Юрової, обмеження щодо Voice of Europe увійдуть до 14 пакета європейських обмежень проти Росії, над якими вже триває робота в Євросоюзі.

Також до чорного списку можуть потрапити Віктор Медведчук і його соратник Артем Марчевський, який і є керівником Voice of Europe. З такою пропозицією виступає Чехія.

Новини за темою: США ввели санкції проти компаній, які підтримують російський ВПК: У списку є китайські підприємства

Юрова зазначила, що вона поки не знає, чи потраплять Медведчук і Марчевський під санкції, але Voice of Europe точно буде в 14 пакеті.

Скандал навколо медіаресурсу

Як відомо, на початку весни Чехія викрила російську мережу, яка за допомогою медіаплатформи Voice of Europe намагалася вплинути на результати майбутніх виборів до Європейського парламенту.

Через Voice of Europe агентура підкуповувала проросійськи налаштованих європейських політиків і поширювала проросійські ідеї з метою дискредитації України та її прихильників у Європі. За інформацією чеських спецслужб, Медведчук, імовірно, фінансував медіаплатформу, що призвело до накладення чеських національних санкцій на її керівника Марчевського.

Читайте також:
Словаччина та Угорщина просять ЄС переконати Україну скасувати санкції проти Словаччина та Угорщина просять ЄС переконати Україну скасувати санкції проти "Лукойла": Погрожують припиненням постачання електрики
Росіяни вбили в Україні 562 дитини Росіяни вбили в Україні 562 дитини
Росія – агресор, а Україна – жертва: Мішель різко відповів Орбану на Росія – агресор, а Україна – жертва: Мішель різко відповів Орбану на "мирний" план
Кремль шукає спосіб, як врятуватись від дронів: Аналітики ISW пояснили, навіщо Україна атакує РФ Кремль шукає спосіб, як врятуватись від дронів: Аналітики ISW пояснили, навіщо Україна атакує РФ