USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

За час повномасштабного вторгнення РФ в Україні загинули понад вісім тисяч мирних жителів

Ще майже 14 тисяч осіб дістали поранення
війна в Україні
Джерело: відкриті джерела

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні задокументувала загибель внаслідок війни понад вісім тисяч та поранення майже 14 тисяч цивільних. Про це йдеться у звіті моніторингової групи.

"Війна призвела до колосальних людських втрат. Станом на цей тиждень ми задокументували, що понад вісім тисяч цивільних загинули, майже 14 тисяч дістали поранення", – йдеться у звіті.

Зазначено, що понад 90% жертв серед цивільних були спричинені ракетами, зброєю вибухової дії або мінами.

В ООН зазначають, що фактичні цифри як загиблих, так і поранених цивільних українців значно вищі, оскільки немає повної інформації з місць, де тривають інтенсивні бойові дії.

Наприкінці 2022 року в Управлінні верховного комісара ООН з прав людини заявляли, що з початку повномасштабної війни з Росією постраждало понад 17 тисяч цивільного населення.

На кінець січня внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинули 459 дітей, щонайменше 917 – поранені.

Читайте також:
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Військово-дипломатичні підсумки 2023 року: Говорити про завершення контрнаступу ще зарано Військово-дипломатичні підсумки 2023 року: Говорити про завершення контрнаступу ще зарано
Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради Без РФ: Асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад своєї Ради