USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Влада Куби заявила, що РФ вербувала її громадян для участі у війні

Влада Куби наголосила, що країна не бере участь у російсько-українській війні
окупанти росіяни
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Міністерство внутрішніх справ Куби виявило мережу торгівлі людьми, яка діє з Росії, щоб завербувати кубинських громадян, що проживають у РФ, і навіть деяких, що проживають на Кубі, до своїх Збройних сил для війни проти України. Про це йдеться у заяві МЗС Куби.

"Міністерство внутрішніх справ виявило та працює над нейтралізацією та ліквідацією мережі торгівлі людьми, яка діє з Росії, щоб включити кубинських громадян, які проживають там і навіть деяких, які проживають на Кубі, до військових сил, що беруть участь у військових операціях в Україні. Проти осіб, причетних до цих дій, відкрито кримінальні провадження", – заявили у відомстві.

У міністерстві додали, що вороги Куби поширюють спотворену інформацію, яка має на меті заплямувати імідж країни та представити її як співучасника цих дій, які країна рішуче відкидає.

"Куба має тверду і чітку історичну позицію проти найманства і вона відіграє активну роль в ООН у відмові від вищезгаданої практики, будучи автором кількох ініціатив, схвалених у цій організації", – додали в Міністерстві внутрішніх справ.

Влада Куби наголосила, що країна не бере участь у російсько-українській війні.

Раніше повідомлялося, що РФ вербує іноземців, щоб уникнути мобілізації перед виборами президента.

Читайте також:
Операція Операція "Бариня": ГУР завербувало російського офіцера, який привів у полон солдатів РФ
Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів Україна планує збільшити витрати на виробництво ракет і дронів до 1,5 млрд доларів
Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову? Замінить Маляр: Що відомо про нову заступницю міністра оборони Наталію Калмикову?
Через гуманітарний коридор з РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців Через гуманітарний коридор з РФ з початку серпня повернулося майже 10 тисяч українців