USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

Велика Британія та Ірландія залишилися єдиними претендентами на проведення Євро-2028

Туреччина відкликала конкурентну заявку
Футбол
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Велика Британія та Ірландія залишилися єдиними претендентами на проведення Євро-2028 після того, як Туреччина відкликала свою заявку. Про це повідомило видання Sky Sports.

Питання з проведенням турнірів Євро-2028 та Євро-2032 врегульовано

Так, на проведення турніру 2028 року було подано спільну заявку Великої Британії та Ірландії, а потім конкурентну заявку подала Туреччина. Втім, в УЄФА вмовили Анкару відкликати заявку, пообіцявши, що її спільна з Італією заявка на проведення Євро-2032 не зустріне перешкод.

"Після оголошення 28 липня про бажання італійської та турецької федерацій подати спільну заявку на проведення Євро-2032 керівництво УЄФА сьогодні написало обом асоціаціям, щоб підтвердити, що їхня спільна заявка була належним чином отримана і буде передана для оцінки та розгляду виконкомом", – йдеться у заяві УЄФА.

Відтак, заявка Футбольної асоціації Туреччини на проведення Євро-2028 відкликана. А у Великої Британії та Ірландії не залишилося суперників і вони гарантовано отримають право проведення турніру 2028 року.

Проведення Євро-2028 відбуватиметься у Лондоні, Кардіффі, Манчестері, Ліверпулі, Ньюкаслі, Бірмінгемі, Глазго, Дубліні та Белфасті.

Очікується, що офіційне оголошення від УЄФА щодо господарів двох чемпіонатів Європи з футболу у 2028-му та 2032 роках відбудеться 10 жовтня.

Додамо, що УЄФА не планує знімати санкції з російських команд, доки триває війна в Україні, зазначив президент Європейського футбольного союзу Александер Чеферін. Нагадаємо, УЄФА усунув усі клуби та збірні Росії від міжнародних турнірів після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Читайте також:
Збірна України дізналася, з ким зіграє на чемпіонаті Європи, якщо туди потрапить Збірна України дізналася, з ким зіграє на чемпіонаті Європи, якщо туди потрапить
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ
Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, -  Антон Бланк Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, - Антон Бланк