USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Sport&Business Club Україна обирає найкращий маркетинговий кейс квітня. Долучайтеся до голосування!

Спортбізнесклаб
Джерело: Sport&Business Club

Прем'єра нової форми ФСК "Маріуполь"? Захід "100 днів до відкриття Олімпійських ігор в Парижі" від НОК? Участь Олега Вєрняєва у промо гри Minesalt від Minecraft та United24? Чи, можливо, створення лінійки костюмів від TRESKARE для ФК "Рух"?

Це лише частина кандидатів, які претендують на звання найкращого маркетингового проєкту квітня, голосування за який проводить Sport&Business Club Україна.

З 2019 року організація займається консалтингом та супроводом спортивних організацій у сферах маркетингу, PR, івентів та медіакомунікацій. Генеральний партнер Sport&Business Club Україна – i-Gaming компанія FAVBET.

Суть

Кожного місяця в Телеграм-каналі Sport&Business Club проводиться голосування за найкращий маркетинговий кейс місяця, включаючи співпрацю спортсменів з брендами, роботу спортивних клубів, ліг та організацій із вболівальниками та спонсорами, але не тільки це.

За підсумками грудня найкращим кейсом місяця стало відео "Епіцентру" за участі гімнастки Вікторії Онопрієнко. 23 січня під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Head of Sport Marketing компанії FAVBET Денис Якимов. Нагороду отримали Ірина Шинкаренко, заступниця голови "Епіцентр К" з реклами, маркетингу, звʼязків з громадськістю та ЗМІ, а також Лілія Онопрієнко, мама Вікторії Онопрієнко.

За підсумками січня найкращим кейсом місяця стало створення парфуму жіночим футбольним клубом "Сістерз" у співробітництві з відомим парфумером Крістіано Провенцано. 21 лютого під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Lead Media Manager компанії FAVBET Ігор Романенко. Нагороду отримав президент "Сістерз", продюсер та ведучий програми "Що? Де? Коли?" Олександр Андросов.

За підсумками лютого найкращим кейсом місяця став благодійний проєкт "Більше Ніж Збір" від ФК "Кривбас". 20 березня під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Lead Media Manager компанії FAVBET Ігор Романенко. Нагороду отримав віцепрезидент ФК "Кривбас" Артем Гагарін.

За підсумками березня найкращим кейсом місяця було визнано презентацію нової форми ФК "Кривбас" із залученням військових. 17 квітня під час зустрічі Sport&Business Club спеціальну відзнаку з цього приводу вручили CEO клубу Олексій Брага та Lead Media Manager компанії FAVBET Ігор Романенко. Нагороду отримав віцепрезидент ФК "Кривбас" Артем Гагарін.

За найкращий маркетинговий проєкт квітня голосуйте просто зараз (більш детально про них ви можете прочитати на сайті клубу).

Теги: спорт
Читайте також:
Україна офіційно заявила про участь в цьогорічній Олімпіаді в Парижі Україна офіційно заявила про участь в цьогорічній Олімпіаді в Парижі
В Києві відбулась перша всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine В Києві відбулась перша всеукраїнська конференція зі спортивного маркетингу SBC Summit Ukraine
Усик здобув історичну перемогу, перебоксувавши британця Ф'юрі: Як пройшов бій і чого чекати далі? Відео Усик здобув історичну перемогу, перебоксувавши британця Ф'юрі: Як пройшов бій і чого чекати далі? Відео
Усик - Ф'юрі: Де дивитися бій за титул абсолютного чемпіона світу і що про нього потрібно знати Усик - Ф'юрі: Де дивитися бій за титул абсолютного чемпіона світу і що про нього потрібно знати