USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Українські війська мають суттєві успіхи на Південному фронті, – Міноборони

ЗСУ створюють великі проблеми окупантам своїми постійними рейдами на окупований берег Дніпра
ЗСУ
Воїн ЗСУ
Джерело: Генштаб ЗСУ

Українські військові мають успіх на Південному фронті. Про це на брифінгу розповіла заступниця голови Міноборони Ганна Маляр. 

Урожайне

Чиновниця нагадала, що останній тиждень у цьому населеному пункті тривали бої. 

"Там є певні успіхи", – додала вона.

Також, за словами Маляр, ЗСУ мали "певні успіхи" південніше та південно-східніше Старомайорського, закріплюються на певних ділянках.

Херсонщина

Заступниця голови МОУ розповіла, що українські військові успішно виконали завдання на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Новини за темою: ЗСУ досягли значимих успіхів на заході Запорізької області, – ISW

"Там були виконані певними підрозділами певні завдання, ми, звісно, не можемо розкривати, що саме було зроблено, але з цими завданнями впорались. Для того, щоб там закріпитись, потрібно витісняти ворога, зачищати територію", – додала Маляр.

Бахмутський напрямок

Сили оборони за минулий тиждень звільнили 3 кв. км на Бахмутському напрямку. Загалом, за словами представниці Міноборони, на південному фланзі Бахмутського напрямку звільнено вже 40 кв. км території.

"Ворог намагався цього тижня повернути втрачені позиції в районах західніше Кліщіївки, Андріївки і Курдюмівки", – уточнила вона.

Данні британської розвідки

У Міноборони Британії розповіли, що російські військові мають серйозні проблеми через рейди українських військових на окупований берег Дніпра на Херсонщині.

У відомстві зазначили, що ЗСУ активно працюють над створенням невеликих плацдармів у нових місцях, окрім розширення плацдарму біля зруйнованого Антонівського мосту ще в червні.

У гирлі Дніпра продовжується активна боротьба за контроль над невеликими островами.

"Російське командування стоїть перед дилемою: зміцнювати цей напрямок чи розгортати війська в районах основних контрнаступальних операцій України, далі на схід", – зазначають в британській розвідці.

Нагадаємо, ми писали, що експерти ISW заявляли про те, що українські військові вже деякий час зберігають присутність на лівому березі Дніпра у Херсонській області, на відміну від попередніх українських рейдів.

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу