USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

"Українська бронетехніка" налагодила спільне виробництво 120-мм мін з двома країнами НАТО

120-мм міномет на сьогодні є одним з найбільш розповсюджених видів артилерійської зброї української армії
Виробництво 120-мм мін _2
Виробництво 120-мм мін
Джерело: Українська Бронетехніка

ТОВ "Українська бронетехніка" налагодило спільне виробництво мінометних пострілів калібру 120 мм одразу з двома країнами – членами НАТО. Сили оборони України вже отримують тисячі нових мінометних пострілів. Про це інформує пресслужба компанії. 

Зазначається, що 120-мм міномет на сьогодні є одним з найбільш розповсюджених видів артилерійської зброї української армії. 120-мм міни ефективно вражають ворожу живу силу і техніку, знищують укриття, вогневі позиції та допомагають українським захисникам наближати Перемогу. 

"Мінометні постріли виготовляються за сучасними технологіями та повністю відповідають стандартам НАТО. Міжнародна кооперація та розосередження виробничих потужностей допомогли нашому підприємству наростити щомісячні обсяги поставок цих боєприпасів", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у липні повідомлялося, що Rheinmetall відкриє завод із виробництва бронетехніки в Україні протягом трьох місяців.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Ще три судна із зерном та залізною рудою вийшли з українських портів Ще три судна із зерном та залізною рудою вийшли з українських портів