USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Україна володіє значною бойовою потужністю, яку ще не залучала до бойових дій, – Білий дім

США перебувають з Україною у тісному контакті
Салліван

Радник з національної безпеки США Джейк Салліван

Джерело: відкриті джерела

Україна володіє значною бойовою міццю, яку вона ще не залучала до бойових дій. Про це в ході Безпекового форуму Aspen заявив радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван, повідомляє "Укрінформ".

Він наголосив, що українські військові "намагаються обрати момент, щоб залучити цю бойову силу, коли вона матиме максимальний вплив на полі бою".

Тож Сполучені Штати, за словами Саллівана, постійно контактують щодо цього.

"Але, зрештою, – це рішення, яке вони ухвалять. І саме в той момент, коли вони візьмуть це на себе, ми дійсно побачимо, якими будуть результати контрнаступу", – додав він.

Салліван нагадав, що українським військовим в ході контрнаступу необхідно буде подолати "багатошарові оборонні споруди, мінні поля та інші перешкоди".

Нагадаємо, 19 липня Міністерство оборони США оголосило про новий пакет допомоги у сфері безпеки, щоб підтримати потреби України на полі бою. Цей пакет, який включає критично важливі засоби протиповітряної оборони та боєприпаси, буде надано в рамках Ініціативи сприяння безпеці України (USAI). 

Читайте також:
У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ У США запровадили санкції проти танкерів, що транспортують нафту РФ
Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію Можна судити: У США дозволили притягти Трампа до відповідальності за штурм Капітолію
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм