USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Україна готова розглянути звернення про евакуацію цивільних із Бєлгородської області, – ГУР

На цей час бойові дії на території Бєлгородщини тривають
РДК
Джерело: Головне управління розвідки МО України

Україна готова розглянути звернення про евакуацію цивільних осіб із Бєлгородської області, де тривають активні бойові дії та внутрішні масові заворушення. Про це повідомив представник ГУР МО Андрій Юсов.

Він зазначив, що підтримка повстанців серед місцевого населення зростає. Це стосується як охочих узяти участь у збройній боротьбі проти Путіна, так і місцевих жителів, які просять про захист.

"Україна в належному порядку розгляне звернення про евакуацію громадян з Бєлгородщини, якщо такі будуть надходити", – додав він.

Яка ситуація в Бєлгородській області зараз?

За словами Юсова, громадяни Росії з легіону "Свобода Росії", Російського добровольчого корпусу і частина місцевих жителів зі зброєю в руках продовжують повстання проти злочинної путінської влади і встановленого нею режиму внутрішньої окупації.

"Бойові дії тривають. Кілька населених пунктів окупаційна рашистська влада фактично залишила без контролю, намагаючись лише встановити вогневий контроль, а це означає завдання ударів по артилерії, реактивним системам залпового вогню по об'єктах власної цивільної інфраструктури та місцевих мешканцях", – розповів представник ГУР МО.

Варто зазначити, що сьогодні будь-якої нової інформації від російських добровольців не надходило.

Однак учора в Telegram-каналі Російського добровольчого корпусу було опубліковано відео, на якому видно, що повстанці досі перебувають у Бєлгородській області.

"Досить передбачувано, Москву доля провінції не цікавить, а пан Гладков контроль над ситуацією втратив: у Шебекіно орудують мародери, Нова Таволжанка просто кинута", – заявили в РДК.

Також на сторінці легіону "Свобода Росії" було опубліковано відео з військовослужбовцями ЗС РФ, захопленими в бою на території Бєлгородщини.

Повну версію подій на Бєлгородщині читайте в нашому розлогому матеріалі.

Читайте також:
ГУР МОУ атакувало дронами Смоленський авіаційний завод, – джерела ГУР МОУ атакувало дронами Смоленський авіаційний завод, – джерела
"На межі колапсу". Українська розвідка здобула великий обсяг документів "Росавіації"
Росія проводить інформаційну операцію проти України в секторі Гази: Подробиці від ГУР Росія проводить інформаційну операцію проти України в секторі Гази: Подробиці від ГУР
Україна змогла евакуювати другу групу співгромадян із сектора Гази Україна змогла евакуювати другу групу співгромадян із сектора Гази