USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

У США від імені виборців Республіканської партії запустили масштабну кампанію на підтримку України

Кампанія стартуватиме на тлі занепокоєння щодо зменшення підтримки України в Республіканській партії
Підтримка України в США
Джерело: Defending Democracy Together

У Сполучених Штатах Америки неурядова організація Defending Democracy Together розпочала масштабну кампанію із закликом до республіканських сенаторів продовжувати підтримку України. Про це йдеться на сайті організації.

Там наголосили, що рекламна кампанія стартуватиме на тлі все більшого занепокоєння щодо зменшення підтримки України в Республіканській партії. Це стосується як Конгресу, так і передвиборчої кампанії 2024 року.

Деталі кампанії

Кампанія називається Republicans for Ukraine. Її вартість – два мільйони доларів. Вона передбачає трансляцію на відео зі зверненнями виборців Республіканської партії, що закликають членів Палати представників і Сенату США підтримати Україну.

У відео записані звернення понад 60 виборців Республіканської партії. Причому, за даними організації, більшість з них підтримують цю політсилу десятиліттями. 

Відеоролики транслюватимуться на кабельному й мережевому телебаченні та в YouTube до кінця року.

В організації зазначають, що головні зусилля будуть зосереджені на дебатах претендентів на номінацію на вибори президента, які відбудуться у Вісконсині 23 серпня.

Новини за темою: США виділили новий пакет військової допомоги Україні: Що у списку

"Забагато партійних лідерів, схоже, вважають, що немає ніякого покарання за те, що вони виступають проти української демократії та ролі Америки в підтримці боротьби за свободу", – прокоментував представник організації Гуннер Рамер.

Довідка

Defending Democracy Together – це "адвокаційна організація, створена консерваторами і республіканцями, які є прихильниками демократії протягом усього життя".

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу